SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kettlebells & Crossfit by novyneo

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Menu na dziś:




Zaopatrzyłem się też w lekturę dr Cordaina.l "The Paleo Diet" i rozszerzam wiedzę na ten temat bo coraz bardziej mi się podoba taki rodzaj odżywiania

Zmieniony przez - novyneo w dniu 2013-10-17 15:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Dzisiaj w pracy jestem więc i pewne ograniczenia mam, chociażby to, że trening mogę zrealizować dopiero popołudniu i nie mam do dyspozycji większości sprzętu, ale coś tam jest, więc nie będzie źle. Póki co trening jeszcze mam do ustalenia, ale jeśli chodzi o dietę to całościowo wygląda to mniej więcej tak:




Jak widać owocowo-warzywnie , z akcentem na owocowo
Trening, jak już opracuję to oczywiście zapiszę

Zmieniony przez - novyneo w dniu 2013-10-18 08:04:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Same owoce , imo mi jakos nie słuzą odkąd je odstawiłem wymiary szybsciej spadały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
buli spadły bo w owocach jest fruktoza, co każdy wie. :)
Ja osobiście jestem uzależniony od winogron *.* jak są w domu to ciężko mi się oderwać od nich ale hamuję się czasami. :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
A jak sie pytalem to kazdy pisał co złego jest w owocach , raczej codzienne ich spozycie nie jest wskazane chyba ze z 100 gram ale nie wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a widziałeś kiedyś kogoś kto przytył na owocach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja nie widziałem poza tym jak pisałem wcześniej próbuję się wkręcić w Paleo, a tam podstawa to owoce i warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój dzisiejszy trening był raczej skoncentrowany na takich umiejętnościach jak Double unders, Pistols, Rings Muscle-ups i Rings Dips.
Efekt:
1. Rings Dips: 10 powtórzeń spokojnie zrobię. Ręce nie latają we wszystkie strony jak przy pierwszym spotkaniu z kółkami. Naprawdę, człowiek trenuje na siłowni jak szalony, trzaska te Dipy z obciążeniem i myśli że jest kozak. Potem się przesiada na ringi i okazuje się że jest w czarnej d.... Ja jestem zadowolony, bo i głęboko zejdę i spokojnie robię każde powtórzenie, więc siła tutaj poszła w dobrym kierunku.
2. Rings Muscle-ups: dalej wykonuję z siedzenia na ziemi i oparciem nóg na taborecie, ale już większą liczbę powtórzeń tak zrobię no i opuszczam się po każdym takim powtórzenie w dół. Ręce nie przyzwyczajone do False Grip, więc nie idzie wcale łatwo. Ale nie poddaję się i jakoś daję radę.
3. Pistols: zaczynałem na taborecie robić powtórzenia i szło coraz lepiej, więc pomyślałem że zrobię bez taboretu....i wyszło Nawet nie jedno, potem już kilka zrobiłem i wszystkie na zasadzie ATG
4. Double unders: Jest lepiej niż myślałem, a myślałem że nie przyjdzie to tak łatwo. Po zakupie szybkiej skakanki robiłem tak: jeden DU i kilka SU. Tak kilka serii, bo nie mogłem zgrać dwóch DU. Dzisiaj udało mi się zrobić 2x DU Sukces, co nie? Otóż nie, bo potem skakałem dalej i poprzestałem na liczbie 13 udanych powtórzeń Tak mi się spodobało że teraz to już chyba będzie tylko lepiej.

Podsumuję: dziś odnotowałem sukces, prawie na każdym kroku. Nawet OHS śmigają mi się całkiem swobodnie, gdzie jak pomyślę o swoim pierwszym OHS to aż mnie ciary przechodzą że taka masakra była. A przecież na siłce już 130 w przysiadzie na barkach robiłem. No tak, ale żaden przysiad nie był ATG i żaden nie był taki jak należy. Sporo się już nauczyłem, ale ile jeszcze przede mną ....aż się palę do treningów Nic tak nie motywuje jak postęp. I tego każdemu z Was życzę tak przy okazji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie ogólnej sprawności fizycznej + FBW

Następny temat

CROSSFIT

WHEY premium