Chyba nie skłamiemy pisząc, że kobiety ćwiczące CrossFit są niesamowicie sprawne, mają widoczną kratkę na brzuchu i imponują swoją siłą, co może się podobać wielu mężczyznom. Wierzymy, że są wśród naszych czytelników, wielbiciele silnych i umięśnionych kobiet, dlatego przedstawiamy Wam listę najgorętszych kobiet uprawiających CrossFit według portalu Spot Me Bro. Wolicie taki typ sylwetki czy bardziej taki, które prezentują fitnesski?  

 

Julie Foucher

Julie Foucher jest jedną z najlepszych w CrossFicie. Podczas swoich czterech występów w The CrossFit Games zawsze była w pierwszej piątce. Oprócz tego, że jest jedną z najsilniejszych kobiet na świecie, Julie jest także ratownikiem medycznym. 

 

Brooke Ence

W swoim debiutanckim występie w 2015 roku zajęła pierwsze miejsce i od tego czasu idzie jak burza. Ta blondynka jest nie tylko silna, ale także piękna. Zagrała też w dwóch filmach: Wonder Woman i Liga Sprawiedliwości.

 

 

Christmas Abbott

Christmas Abbott to kobieta, od której ciężko oderwać wzrok. Jest autorką książki „The Badass Body Diet” i trenerką online. Zaraża optymizmem i chętnie dzieli się wiedzą ze swoimi fanami na Instagramie.

 

Bjork Odinsdottir

Zanim Bjork została zawodnikiem CrossFit, trenowała gimnastykę. Niedługo po ukończeniu studiów, zaczęła trenować CrossFit, od którego się uzależniła. Szwedka jest nie tylko niesamowicie silna, ale także pełna wdzięku.

 

Sara Sigmundsdottir

Od czasu jej debiutu w 2015 roku, islandzka gwiazda Sara szybko stała się ulubienicą fanów CrossFitu. Podczas zawodów zmienia się z uroczej blondynki w brutalną i silną kobietę. 

 

Camille Leblanc-Bazinet

Camille zdobyła upragnione zwycięstwo na The Reebok CrossFit Games w 2014 roku i od tego czasu jest liderką w tym sporcie. Zanim zaczęła trenować CrossFit, była gimnastyczką przez 14 lat. Była czterokrotnie najsilniejsza w Kanadzie, skąd pochodzi.

 

Lauren Fisher

Inspiruje tysiące młodych kobiet na całym świecie do zdrowszego podejścia i do bycia silną i sprawną. Lauren Fisher jest jedną z najlepszych i najmłodszych sportowców CrossFit. Trenuje dwa razy dziennie, co z pewnością jest trudne i wyczerpujące, ale Laura uwielbia to, co robi.

 

Jessica Coughlan

Jessica jest trenerką CrossFit pochodzącą z Australii. Niesamowicie silna, piękna i przedsiębiorcza- to tylko niektóre z jej zalet.

 

Anna Huldo Olafsdottir

Anna oprócz tego, że jest silna i piękna, jest także adiunktem na uniwersytecie w Islandii. Udaje jej się połączyć pasję, jaką jest CrossFit oraz karierę na uczelni.

 

Brooke Wells

Brooke swoje pierwsze zawody CrossFit wygrała w wieku 19 lat. Jest jedną z najmłodszych zawodniczek w tym sporcie i oczywiście jedną z piękniejszych.

Komentarze (14)
basmann

Zero talii, takie jakieś aseksualne

3
MMA

Mi się podobają ;-)

0
anubis84

Bo to nie fitneski i nie mają sztucznych wielkich cycków bo by im przeszkadzały w CF. Fajnie też wyglada Suzanne Svanevik

3
carlitoss

W crosie sylwetka bikiniary jest zbędna, tu się liczy siła i wytrzymałość.

0
AdamZx

Tgw baddass body diet Boże kolejna dieta cud ,pewnie wege ...

0
majk30

ważne że chwytliwy tytuł ksiażki, normalna dieta.

0
karolek87

mnie zauroczyła Bjork Odinsdottir, tak tajemniczo tu wygląda

0
lordknaga

Camille Leblanc-Bazinet - odstawila suple i spadla sporo, jeszcze kilka lat temu wygladala prawie jak goryl z 'mlodzienczym tradzikiem na czole' :-D nizej macie starsze foto, ona byla jedna z pierwszych jak nie pierwsza, z ktora zaczely powstawac memy o krosficie, na samym poczatku tego 'sportu'

https://images.app.goo.gl/E69v7ZGNjNdRFPWj7 

2
fsl

Camille 2 lata temu przeszła bardzo poważną operacje barku i dość długo się rehabilitowała. W tym roku wróciła do startów w Gejmsach ale w formule drużynowej. No i większość crossfitterek to jeszcze przed 30 a CLB juz po ;)

No i przede wszydtkim - CZEMU BRAKUJE TU ANKI CÓRKI THORA ??

0
tiamos

Skandynawia to jest siła faceci najsilniejsi i kobiety to samo. Córki vikingów ;-)

1
szaba18

Nie ważne co trenuje, musi mieć to coś czym urzeknie.

0
kinga93

Każda ma swój urok, nie tylko fitness i duze cycki się liczą.

0
domosos

Dla mnie to bez znaczenia, jak fajna dziewczyna.

0
skorupski

Wiadomo ze fitneski bardziej się będą zkupiały na wcięciu w talii i pupie, u crofiterek widać po talii brak wcięcia.

0