SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 649493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
jak sobie zyczysz :)

jezeli cie urazilem to przepraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
Nie uraziles, ale nie jestem dzieckiem i drazni mnie jesli ktos zwraca mi uwage (chyba, ze ma racje)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 342
Słuchajcie mam pytanie może ktoś z was wie czy jak się zarzywa roaccutane to można zarzyć tabletkę przeciwbólową np. na ból głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Pewnie ze mozna,ja tak ostatnio zrobilam i nic mi niebylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
JA bralem tabletke przeciwbolowa i nospe. Nie nalezy jednak brac antybiotykow a zwlaszcza tetracykliny, penicyliny itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1853
Dzis został mi przepisany Izotek i rowniez dzis zamowilem go w aptece jutro na wieczor lub po jutrze zacznego brac. Stan skory na twarzy <kilka przyszczy w tym duzo przebarwien i blizn> tradzik u mnie wystepuje nie tylko na twarzy lecz tez na plecach i wlasnie na nich jest ich wiele bardzo !!! Mam dawke 40 mg czyli 2 tabletki dziennie przez prawdopodobnie 6 miesiecy . Mam nadzieje ze to bedzie juz koniec gdyz od dawna sie lecze 4 kuracje antybiotykami takimi jak tetracyklina tetrasylal doxycyklina nie przynosily wiekszych popraw jak na 4 miesiace i znowu sie zaczynało :( lecze sie od 8 lat. To jest moja ostatnia deksa ratunku jak nie uda mi sie tego swinstwa wyleczyc nie wiem co zrobi chyba nic..... gdyz juz przyzwyczaiłem sie jak ludzie na mnie patrz to jest smutne jak ludzie w naszym kraju i nie tylko nie moga zakceptowac czegos innego, czego jeszcze nie widzieli .Jest to dla nich obrzydzajace i pacza z pogarda na taka osobe lecz ja juz sie do takiego stanu przyzwyczaiłem i jesli ten lek nie przyniesie poprawy zostane tym kim jestem nie zmienie sie bede poprostu zmuszony do zakceptowania ludzi tak ludzi gdyz to przez nich czuje sie nie raz obcy nie przez siebie !! To jest moj 1 wpis bedzie ich wiecej opisze dokladnie dzialanie izoteku gdyz go bede zazywal opisze jak na mnie zadzialal i czy pomogl. Zycze wam pieknej buski :):):) do nastepnego :) :P

pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 81
witam.

no to widze bardoux, że zaczynamy razem :]
w moim przypadku to jest tak: trochę mam gdzieś wygląd itd. itp. , ale matka mnie wysłała do lekarza to trudno. zaczynam dziś kuracje. dawka 40 mg . Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Mam pytanko:
nie wiecie może jak wygląda sprawa z alkoholem i papierochami??? na ulotce jest niby napisane, że zero alkoholu, ale moi znajomi mówią, że jedno czy dwa piwka nie zaszkodzą. jak to wygląda??? i co z papierochami???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2
czesc!
widze, ze nie jestem sam na swiecie i sa ludzie, ktorzy maja podobny stan cery do mojej. musze przyznac, ze jestem szczegolnym przypadkiem, gdyz nic mi nie pomaga. mam w domu cala apteke roznych kremow,zelow itp. Bralem rowniez antybiotyki (Tetracykline) przez dosc dlugi okres czasu ( kilka miesiecy), az sie zdenerwowalem i je odlozylem ( bo nie widzialem efektow dzialania ). Teraz jestem na skraju zalamania nerwowego. Smie twierdzic, ze mam najgorszy tradzik w calej szkole. Jednak troche przykro mi z ta mysla. Niedlugo mam zamiar jechac do dermatologa po recepty na Izotek. Bede sie staral - jak czas pozwoli - na pisanie relacji z okresu w ktorym bede przyjmowal lek. 3majcie kciuki! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
Do: Casper_pl
Czy nie sądzisz że powinieneś zmienić lekarza? Pisałeś że leczysz się u niego 6 lat i rozpoczynasz 2 kurację izotroteiną, może wina nie lezy w leku ale twój specjalista jest do bani. Pytałeś się go czy kogoś wyleczył z trądziku ? a może przyjmuje Ciebie prywatnie i jesteś jedną z licznych osób-pacjętów które są źródłem jego np.6 letnich dochodów. Osobiście się z takim spotkałem, tylko chciał kasę wyłudzić.
Pozdrawiam

For @LL
Fajnie że temat przyciąga coraz więcej ludzi,tylko szkoda że dotyczy on dość nietypowego problemu.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Co miałes na mysli mówiac ze to nietypowy problem,bo nie zabardzo rozumiem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium