SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nie czulem nienawisci do Angoli Szkotów itp ale dzis sie w****ilem..


Maniek wyniki masz do przyjęcia, jedynie limfocytów za duzo co wskazuje na jakąś infekcje albo stan po chorobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
chodzi mi o to że taki szkot którego spotkasz jest winny tego pobicia tyle co twój sąsiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
thx bahamut..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Bahu - nie chodzilo mi konkretnie o czekolade ale o ww ogolem. czyli rozumiem ze wplywu na wydzielanie serotoniny (oprocz jednego ze skladnikow czekolady ) zadne nie maja ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Moze to ci cos powie, https://www.sfd.pl/Spożycie_węglowodanów_a_serotonina-t185234.html sam chętnie poczytam bo jeszcze nie czytalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Czy ktos z was trenuje bjj? Ile razy w tygodniu chodzicie? Mysle ze jakbym sie wysilił to znajde dwie wolne godziny w tygodniu na treningi, myslicie ze to wystarczy czy dalej nap*****lac w worek w domu, bez celu praktycznie bo nie trenuje boksu juz od 2 lat i techniki napewno nie nabieram, mimo ze mam podstawy to jednak zanikają bez udziału w klubie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Ja trenuje, na razie jak mam czas od paru tygodni, ale sesja się kończy więc zamierzam regularnie chodzić 3x tydzień.

P.S. 20 odcinek Prisona mi się nie zgrał, muszę czekać aż się ściągnie, jestem w kropce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Bahu,dwa treningi w tygodniu to bedzie juz naprawde wypasior.Gdzie mieszkasz,to Ci znajde klub.

Bylem dzis w prokuraturze,chlopaki, wypas!!To jest to wlasnie,co chce robic w zyciu.Bylem na przesluchaniu,pisalem protokol,cyrk na kolkach.Koleszka rocznik 86,darl sie ze wszystkich pozabija, rozmowa na linii poloicjant-podejrzany byla najlepsza. "Gdzie kurva jestes?!w domu jestes?!do mamusi tez tak mowisz?!".

Grappling

...
Napisał(a)
Usunięty przez pinecone85 za pkt 1 regulaminu
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium