SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
U mnie w porzadku kotku szary . Delektuje sie laptopem i wolnym czasem ktory niedlugo juz sie skonczy. Teraz widze ze przydala by sie kobieca ręka w chacie, o ****a jaki burdel zrobilem w mieszkaniu . Za chiny tego nie bede sprzatał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
to mnie wlasnie denerwuje u facetow. TY MYSLISZ, ZE MY OD SPRZATANIA JESTESMY??

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!

WIEC WEZ SIE W GARSC I OGARNIJ CHATE, BO NIKT ZA CIEBIE TEGO NIE ZROBI!!
a przynajmniej moglby nie robic

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja mam inne zajecia niz siedzenie w silowni i pocenie sie nad wypchnieciem kolejnego ciezaru

i tu twój bład.. ale nie będę sie rozpisywać nad zbawiennym wpływem treningu siłowego (oczywiście nie mówie o extremalnym) bo mi się nie chce

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
to mnie wlasnie denerwuje u facetow. TY MYSLISZ, ZE MY OD SPRZATANIA JESTESMY??


Od tego wlasnie jestescie, nie tylko ale w duzej mierze




nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
O Asia kochana przyszła, juz myslalem ze wyjechala gdzies .

Oraz...Clenoman, zaraz sie chyba doigrasz od pań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
asiu mnie jako kobiecie naprawde zbedne jest wypychanie coraz wiekszych ciezarow.
wole stretch i pilates niz silownie. dla kazdego co innego. byc moze wolisz silke. ja nie.

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
a przepraszam czy wam raczki odpadna jak raz posprzatacie?
nie, wiec w czym problem? problem w tym, ze wam sie nie chce.

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Oraz...MALUDA BAN Czy ty chcesz mnie dzisiaj dobić. Znikam na godzinę i nie wiedzieć czemu już mnie banem straszysz... Zawiodlam się, no zwyczajnie zawiodłam...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Dokladnie !!!

Nam sie nie chce i nie przeszkadza nam to az tak jak kobietom gdy mieszkamy w nieladzie

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Panowie wynająć sprzataczkę, a nie swoje biedne kobitki do sprzątania zaganiać...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium