SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
za to ja po walce się kimnąłem,a co do samej wali to nie bardzo jest co pisac...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No przed chwila oglądałem powtórkę także Adamek jak nie on. Zaspany jakiś taki ogólnie DUPA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Nic sie nie stalo!Tomek,nic sie nie staaaaalooo!!.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1318
Macie jakiś link do tej walki Adamka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Jak dzisiaj jeszcze przegra Polska ze szwabami ktorzy nam biletów nie sprzedali i nazwali czerwonymi chamami to chyba ide do sklepu po połówke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
He przyznaj się ze cie 14latka olala i idziesz swe smutki utopic a nie

Ale swoją droga znowu traktuja nas jak "podludzi" frajery ***ane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Dawno w ****e nie dostali chyba. Mam nadzieje ze dzis sie tak stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet jak przegramy to bez burd sie nie obejdzie chyba, a w tym nas nie zwyciężą napewno

POLSKA,POLSKA,POLSKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Z Adamkiem to było do przewidzenia. Zostało mu wskazane miejsce w szyku, jeszcze duuużo przed nim i mam nadzieję, że tylko go to zmotywuje do większej pracy.
A co do naszych szczypiornistów - oby powtórzyli wczorajszy wyczyn piłkarzy w Hiszpanii.

Dowiedziałem się dziś, że "bracia mniejsi" (czyli bracia K.) pracują nad projektem ustawy degradującej gen. gen. Jaruzelskiego, Hermaszewskiego i Kiszczaka do stopnia szeregowego. Nóż mi się w kieszeni otwiera, mam ochotę wyjechać czołgami na ulice i zajechać na Wiejską. A legitymację oficera rzucić im w twarz.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Wilk bronisz Jaruzelskiego ktory kazal strzelac do gornikow i stoczniowcow, przecierz to byl moskiewski slugus? To nie moze prawda, włamali sie na konto wilka, musimy cos zrobic.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-02-04 15:03:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium