SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Oska5 eee tam naszego Polaka(czyt. Wampira) też się nie udało złapać

A co do filmów z tego rodzaju...nie tak dawno w TV leciał też film "Hannibal"-o H.Lecterze...oglądałas może???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
wiesz co ze nie pamietam czy widziałam to czy to bylo milczenie owiec. Pamietam ze byly tam te swinie co im wiecej sie darło tym bardziej one docierały do tego kogos,
i pamietam jak przy stole ten Hannibal wyciał komus kawałek czaszki i odkroił ten mózg.
nie zrobił na mnie ten film wielkiego wrazenia. czemu? bo tam było za duzo tego wszystkiego, ja lubie takie filmy bardziej subtelne jak ten Zodiak

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak tam po świętach u was?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
kolekcjoner kosci tez byl fajny, jak tej jednej babce buchneła w twarz ta para..
ale przypomniało mi sie z Polityki jak czytałam w zeszlym tyg, jest u nas takie Archuwum X, to jest chyba ponowne badanie zbrodni po latach, ktore nie były wyjasnione czy cos. I opisywali jak jeden chłopak zabił ojca, zdjął mu skóre bardzo dokładnie z twarzy razemz wlosami, cos tam poźniej pisali o jakimś zszywaniu tej skóry (chociaz nie wiem po co) i chłopak założył sobie to na głowę i usiadł na ławce czy pod drzewem czy cos dziadek tego chłopaka jak szedł to myslał ze to ten ojciec siedzi i doiero jak blizej podszedł to sie okazalo co jest
ludzie to maja pomysły

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tą skórą to jak w "Teksańskiej masakrze..." heh troche naciągany film ale na faktach i tego ziomka tez nie złapano, a akcja miała miejsce w 1973 roku czyli nie tak dawno. Ciekawe czy klient żyje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
A ja trochę z innej beczki walnę - czytaliście już topic "Przeprowadzka" w Administracji? Co o tym wszystkim myślicie?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ja tam zostaje na sfd a tam będę zaglądał okazyjnie. Zawsze znajdzie się jakiś ciekawy artykuł do przeczytania.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wilk były juz takie akcje np. ruszyło testosterone forum, ale wszystkie te fora są po porstu*****owe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
czytałem i powiem ze z ciekawosci chciałem sobie tam wejsć zobaczyć kto juz tam jest a tu dupa....wyskakuje mi że strona taka nie istnieje...no wiec ja chyba problemu wyboru mieć nie będę

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Widze ze jest wymiana agentów spamu. Agent oska przyszla do nas a ja do spamu w urodzie


PS:Fenomen sie stal, w tej wlasnie chwili nasz spam post i ich ma 226 stron. Dogoniły nas cipki

Panowie do boju!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium