SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja sie tez nie moge nudzic bo stwarzam problemy sobie i innym. i przez jeden ****a taki problem mam teraz milo... 3 wazne sprawy mam do zalatwienia jednak a nie 1 jak sie uda to sie chyba z radosci napije piwa ktorego juz chwile nie pilem

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Ku.rwa mac.Mam 39 stopni goraczki a jutro musze isc na egzamin z niemieckiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Weź coś na zbicie gorączki a jak nie przejdzie do późnych godzin wieczornych, zaufaj mi, w******l sie do letniej wody w wannie, brzmi hardcorowo ale nie ma opcji zeby nie obnizylo gorączki. Jesli nie ma przy tym bólów gardla czy płuc (bo wtedy nalezy sie wygrzać w łóżku) to polecam tą metode. Rano są dwie opcje, albo bedzie takie same g**** jak teraz albo wstaniesz jak nowo narodzony, nie masz nic do stracenia.

Wbrew pozorom,nie wolno duzo jesc, jak masz gorączke staraj sie brać leki na zbicie jej i pic duzo plynów. Staraj sie jesc jak najmniej a jesli juz to jakies węglowodanowe potrawy.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-01-27 15:48:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Dzieki Bahu.Dobrze jest miec lekarza zawsze pod reka .Bede sie chyba wygrzewal bo boli mnie troche gardziolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Jak gardło boli to na 90% jutro rano sie obudzisz to poczujesz taki stan ze powiesz tylko tak:

Wariant 1:

" O ****a"

Wariant 2:

"Ja ******le"

Jak nie powiesz, na egzamin uwierz mi nie pojdziesz. Bedziesz wolał miec komisa albo nieprzyjemnosci ale jak trzeba wstac w zime rano gdy jest ciemno, boli gardło pada snieg mokro w nogi, ****A NIGDY W ZYCIU NIE WSTANIESZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Ja kiedyś tak poszedłem na egzamin. Ale jakbym nie poszedł to byłbym 300 PLN w plecy za punkty ects, więc miałem motywację

Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-01-27 16:11:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
ja bym poszedł jak ważny egzamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
No ja pewnie pojde bo za pisanie w innym terminie sie cos placi...Moze jakos to przezyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Ja wtedy byłem jedyną osobą bez garnituru - nieogolony, zaczerwienione oczy, w bluzie z kapturem i dzinsach. Wykładowca nie był zachwycony
I tak go potem wywalili za łapówki, nie naszalał się

Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-01-27 16:21:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Peralgin w dawce wstrzasowej i jazda.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium