SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
kwiatula zrob tak


podejdz do niego, zlap go za ramie, zacznij cos przyjacielsko mowic 'stary nie ma sie o co klocic' itp jak on troche obnizy czujnosc lap go za kark i z baski w nos


dziala

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Widziałem ten film i mi się podobał jak na filmy tego typu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
"ja ci powiem co to lekki koks.
koks normalny - tzw. ABS - absoltny brat szyi. chodzi jakby mial 10 kg w majtkach i dwa telewizory po 29 cali pod kazda reka.
lekki koks - delikatniejsza wersja koksa normalnego.
nie jest tak spuchniety jak koks normalny.
jezeli jestes twardy to dasz rade
nie martw sie jestesmy z toba
"



Jakie wersje koksów znasz jakies inne jeszcze ? Wypas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
lekki koks to taki mniej wiecej rozmiarów tego typa co masz w profilu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Kazik, City Runer całkiem sympatycznie wygląda. W Łodzi macie busy i szynowce w kolorze żółto – czerwonym!? Myślałam, że to kolorki zarezerwowane dla Wa-wy.

kwiatula16, który tekst dokladnie: „lekki koks", czy „lekki paker”?
lekki koks – badzo mocno umięśniony facet, ale w granicach normy, bez przeogromnych kapturów i z widoczną szyją
lekki paker &#8211; przypakowany, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu <nie za mocno>. Nie spodziewaj się goryla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
tak mamy takie kolorki, wawa to się nie umywa do naszych barw żart oczywiście......

Bahu co mi

jestem chory, dzisiaj rano byłem na szczepieniu przeciw alergicznym, miałem lekko zaczerwienione gardło, ale zastrzyk mogłem przyjąć, po zastrzyku le3karz mnie zbadał ponownie i wszystko ok. Teraz siedzę mam 36 stopni, zimno mi mam lekkie dreszcze i boli mnie głowa i i ni stąd ni zowąd zacząłem flegmę odkrztuszać.

??

skopiowalem z spamu w scenie bo mi się pisać nie chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Po szczepionkach czasem są rozne reakcje, tak jakby był poczatek choroby, niektorzy tak tolerują(a raczej nie tolerują, co nie znaczy ze sie nie przyjmie). Musisz przebolec pierwsze 2 dni a jak sie nie zmieni to miales pecha bo dostales szczepionke podczas poczatku choroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
wawa to się nie umywa do naszych barw żart oczywiście


no dobrze ze to o zarcie dodales bo juz sie rozgrzewalem

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Nie bić mi się tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Maludko mala wyskocz na solo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium