SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Ups, Bahu chyba trafił kiedyś na jakąś histeryczkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Tacy co biją kobiety to śmiecie

nie wiem czy to nie przez wyjscie na mroz

No mi się wyświetlacz wali od mrozu np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
maluda zebys wiedziała . Mialem jazde z nowo co poznana panną, okazala sie narkomanką potem , nie sprawiala wrazenie takiej, łasiła sie w klubie, ale potem cos mi sie wydalo podejzane, chciala po prostu sie przykleic do kogos zeby jej załatwił małe co nieco, jak dalem jej do zrozumienia ze to nie przejdzie to zaczął sie potok słów, akurat nie uciekłem tylko znałem ochrone więć ją wynieśli ale najadlem sie i tak wstydu, bylem wyzywany od frajerów,*****ów a nawet od J.E.B.A.K.I
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
biedny nasz bahus, biedny....

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Faktycznie traumatyczne przeżycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
... a potem cię wyśledziła i prześladuje do teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Bahamut: 6 miesiecy tylko

gdzie garowałeś???

Kazik86: Tacy co biją kobiety to śmiecie

albo nie miałes jeszcze styku z niektórymi "pseudokobietami",albo co gorsza nie widziałeś ich nawet...

MKD: nie wiem czy to nie przez wyjscie na mroz

przez wyjscie na mróz nie ma prawa się nic zepsuć,co najwyzej moze sie bateria/akumulatorek rozładować i jest to często spotykany przypadek(zresztą na wielu urządzeniach jest napisane ze w niskich temperaturach żywotnośc bateryjek spada)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Bahu rowniez bylem zwyzywany od****i, męskiejj d*****, że jestem dziecko i nigdy nie dorosne, dostawalem mnóstwo za***istych smsów od jej koleżanek.. %)

Tylko dlatego że pewnego wieczoru powiedziałem:"Nie jestem jescze gotowy na stały związek.." %)
Na szczescie nie chciala sie ze mna bic.. ;D

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Queblo w Barczerwie. Mozna powiedziec ze to byl moj rejon bo wtedy mieszkalem w Olsztynie. Nie powiem zeby bylo to miejsce luxusowe ale w porównaniu z Iławą albo (ozgrozo) Kamińskiem dalo sie przezyc. Poza tym zanim przenioslem sie do gdanska mieszkalem w OL w bardzo "fajnej" dzielnicy pełnej gagadków, i ironią losu, takie znajomosci sie przydaly, bez tego bylo by ciezko. 6 miechów to za malo zeby zostawilo to jakies slady w psychice ale jednak nigdy niechcialbym tam wrocic i teraz waze kazd slowo ktore wypowiadam w miejscu publicznym jak ktos mnie w****i. Bo za takie durnoty siedziec jak slowa, o naprawde nie jest powod do dumy

Wolalbym jednak o tym nie pisac bo akurat nie ma na mojej uczelni podobnych do mnie ludzi a polska to nie chiny i tu kazdy kazdego zna a nie wiem czy gdyby to nie wyszlo na jaw czy bede mogl kontynuowac nauke(lekarz po wyroku) dlatego nie chwale sie takimi rzeczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
No wlasnie juz przedtem chcialem sie zpaytac czy aby wykonywac tego typu zawod nie tzreba miec czystej karty..
Bo ja np. moglbym sie juz pozegnac...Bank, ZUS..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium