SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Właśnie, Bahu, muszę przynieść z roboty moje wyniki badań okresowych - mam jakieś dwie rzeczy, gdzie wychodzę poza wartości graniczne. Podobno to jakieś pier.doły, ale lekarz nie chciał powiedzieć dokładnie o co biega. Powiedział tylko, żebym się tym nie przejmował i że jestem zdrowy.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Dzieki Bahu!No faktycznie jest do 10 tys.Dzieki jeszcze raz panie doktorze!.

A wlasnie,mialem juz wczesniej spytac,jaka specjalizacje bedziesz wybieral?.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Wilk spoko jak bedziesz mial to przynieś, tutaj opinia za friko

Pinecone chodze od 3 lat na kółko chirurgiczne więc juz raczej postanowione . Szkoda tylko ze chirurgia trwa jeszcze raz tyle co studia, czy kolejne 6 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
No slyszalem,ze czesc specjalnosci to jeszcze 6 latek.I po stazu macie ten egzamin z calosci materialu,nie zazdroszcze.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
chirurgia trwa jeszcze raz tyle co studia, czy kolejne 6 lat

to ile wy tam alt studiujecie 10 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
studia 6, staż rok (bezpłatny, cisniesz za darmo) specjalizacja 6. Razem 13. Masz mocno po 30stce na karku i dopiero na dobre zaczynasz prace kiedy inni (prawnicy, inzynierowie, cwaniacy) dawno mają domy i rodziny. Tylko co z tego skoro ich zawód jest nudny jak flaki z olejem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2053
no jeżeli raz tyle co studia, czyli kolejne 6 lat to raczej 12 lat studia (-;
ale za to jaka to będzie mega głowa :P

Serwis przeciw powstaniu
Uniwersytetu Obrony Narodowej
www.uon.edu.pl

ultima thule

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nie chodzi o mega głowe chodzi o satysfakcje. Przez chwile i w pewnym sensie mozesz wczuć sie w role Boga. Masz ostateczną kontrole zyciem i smiercia. Robisz dobrze, pacjent zyje normalnie jego rodzina zesra sie na ciebie podziękowaniami i wdzięcznościa, zrobisz źle, pacjent zmienia sie w zlepek cząstęczek o takiej samej wartosci jak przydrożny płot na wsi. To jest wlasnie to ze tyle od ciebie zalezy, a jaka przy tym jest adrenalina dowie sie tylko ten kto to robil. Asystowalem juz przy zabiegach, kroiłem trupy, rozkrajalem narzady, cos niesamowitego i choc po latach popada sie w rutyne to jednak zawsze bedzie to przezycie.

Po prostu jedni mają powołanie inni nie, jakbym mial teraz siedziec na sali sądowej i użerać sie z prokuratorem jako adwokat czy projektowac domy to wieszam sie po miesiącu, a inni za to dali by dupy. Ile ludzie tyle upodoban

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-01-24 23:02:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Kurde, Bahamut wiem, że dziwne pytanie, ale Jak to jest rozkroić ludzkie ciało przeciąć te wszystkie tkanki, skórę tłuszcz i zobaczyć te narządy tam ? zawsze byłem ciekaw i chciałem zobaczyć z bliska takie cóś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062

zboczeniec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium