SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 303607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
Baha ja tez ogladam

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
Baha, parę klubów wartych obaczjenia w Trójmieście jest
w Gdynii masz Mighty Bulls prowadzone przez Grześka Jakubowskiego - najbardziej doświadczonego polskiego zawodnika vale tudo. Z tego co wiem to tam jest bardziej submission niż bjj co nie zmienia faktu że GJ parę czarnych pasów bjj w parterze zdominował
Złomiarz Sopot - trenuje w nim aktualny Mistrz Polski kolorowych pasów w wadze open. Jest nim nasz forumowy kolega Madcat, hobby którego jest bicie młodych gniewnych zgierzan w McDonaldzie, za co jestem mu zresztą szalenie wdzięczny
Sarmatia - prowadzone przez Pawła Ziółkowskiego, słynnego Borutę, infamisa i persona non grata większości forów internetowych nt. SW w naszym kraju. Jednak jego uczniowe wysoko oceniają jego pracę jako trenera.

Uderzaj na bjj śmiało jeśli masz czas.

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A Bjj to nie to samo co submission? (submission to mi sie kojarzy z dzwignią ale bjj przecierz tylko na tym sie opiera prawie więc hrhr )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
w submission nie nosi sie gi

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
W bjj sportowym pocinasz w kimonach/judogach/gi, natomiast w Submission fighting,walczysz w samych spodenkach plus ewentualnie koszulka,jest wiekszy nacisk na stojke(rzuty,podciecia,obalenia) i akcent silowy walki.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Pin - wysłałem Ci powiadomkę

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian, a jakiej treści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Bahamut srednio darzysz sympatia Niemcow wiec to pewnie ukoi Twoje nerwy




nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

Wiecej