SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Za komuny lepiej było



Oglądał ktoś dzisiaj:
"Sędzia Anna Maria wesołowska" ?
Jeden przypakowany chłopak był i niexle grał nawet. Uśmiałem się

Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-01-11 21:35:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Bah

Tym razem jest odwrotnie - to spam post przyszedl do mnie zanim sie wypowiedzialem w tytule nie widnial napis spampost i jesczze nie wyczuwałem tej spamowskiej atmosfery .. ;]

Hi em.. ;]



Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2007-01-11 21:40:20

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Bahu, widzę, że lubimy te same klimaty, przynajmniej w TV Póki co jest przerwa na lotto...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Michal,to miales tych gejow na studiach czy nie?.I co studiowales?.

Wiec tak, studiowalem hungarystyke (bo gdzie bym sie wegierskiego nauczyl:), a slowka "gejow" uzylem w przenosni, na okreslenie ****zielca:) (lubie to slowo), ale powaznie, to prawie na kazdym roku hungarystyki w kazdym miescie byl jakis pedal, kupel kiedys pojechal na stypendium do Budapesztu, mieszkal w pokoju z kolesiem z WWA i Poznania (niestety:/) i on byl jedynym hetero:/.

Slyszalem tez, ze na jednym ze stypendiow na 4 chlopa 3 bylo pedalami...ech lata studiow hehehe

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Juz po przerwie, dobry odcinek, chyba na kurs chemii pójde . Fala to obecnie mój serial nr1. Nigdy z Policją nie mialem doczynienia (zawodowo) ale chyba mniej wiecej tak to wyglada, najbardziej oddający realia zawodu serial. Tak mi sie wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
No, wiele pokazuje jak jest naprawdę. Ale też nie do końca...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Wilk jak sie ma twój wzrost do walki wręcz? Pomaga ci czy przeszkadza? Ja juz SW nie uprawiam bo nie mam czasu ale np o ile przygody z boksem wspominam dobrze o tyle bjj czy zapasy z niskimi to koszmar. Małego krępego prawie ze nie idzie z równowagi wytrącic natomiast wysokiemu wjechac w nogi i zazwyczaj juz jestesmy na ziemi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Ja lubię Kryminalnych mimo że są mniej realni.

U was też tak wieje wiatr ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Tak wieje ze okna świszczą tylko , a kryminalnych też lubie tylko tam troche jest przesadzone np. Z bratem Pawełka, gość jest zbyt kozacki, sygnet ze skorpionem, broń snajperska, cygara, rulony kasy...

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-01-11 22:37:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Bahu, mój wzrost, myślę, jest średni - ani nie jestem mały, ani jakoś specjalnie wielki, więc nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Szczerze mówiąc, to nigdy się nawet nad tym nie zastanawiałem...
W zasadzie jest jeden problem - ale to w zadaniówkach, kiedy są mocno okrojone zasady "co wolno" - zasięg ramion. Ćwicząc z wyższymi (o dłuższych łpach) muszę być bardzo agresywny i mocno iść do przodu ciągle skracając dystans - męczące to to. Niestety, taktyka kunktatorstwa i wyczekiwania na kontrę w takich sytuacjach się nie sprawdza. A jak trenuję z nimi na "szerszych" zasadach, to klincz i/albo gleba
Z kolei na ulicy nigdy jakoś mi to nie przeszkadzało


U mnie teraz przestało wiać, ale to chyba chwilowe. Normalnie to od prawie tygodnia wieje, jakby Saddama powiesili

A Kryminalnych nie oglądam. Moja żona ogląda.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium