SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Tez ogladne dzisiaj PRAWO MIASTA, wiadomo ile odcinkow ma miec ten serial ?? A z ta Fala to*****nia, niewiadomo kiedy rozpocznie sie kolejna seria, takie czekanie tylko w****ia, ludzie sie zdarza juz w tym czasie pewnie wkrecic w inny serial...

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
witam po dlugiej nieobecnosci:)
fale obejrze:) do pittbula tez sie zmusze:)

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do pitbulla ni trzeba sie zmuszać. Ogólnie spoko był.

IDe jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
A ja oglądałem ostatnio z filmów ''Ostatniego króla szkocji'' -polecam, '' Inflirtacje''- też dobry film, polecam bardzo, ''Borata''- super bardzo mi się podobał, ''Get rich or die trying''- gangsterski, ale jakiś taki inny, podobał mi się bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No zaraz będę oglądał Prison Break 2x19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś ostatnio tu ruchu nie ma w spamiku

Swoją drogą to może chcecie mi abona kupić?

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
taaaaa, las rąk

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale dzisiaj za***ista pogoda, az nei poszedlem sobie do szkoły. Za***iste słoneczko, az na krótki rękawek chodziłem a ludzie patrzyli troszkę jak na debiaale w sumie sie nie dziwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Hmm, nie bylo przypadkiem 191 stron spampostu? cos sie s******lilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
zawsze można od początku zacząć czytać,po ilości tematów bedzie wiadomo czy coś się z***ało czy wszystko jest OK

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium