SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
"Niemniej jednak jej szczery usmiech i skromnosc nakazywalyby mi sie od razu oswiadczyc, gdyby nie wspomniany mankament"


Student Prawa - Poeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"Student Prawa - Poeta"

Na dzien dzisiejszy bardziej prawdziwe jest : Doktorant - Kawal Chama

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Juz???? LL . JA doktorantow najgorzej wspominam, strasznie sie wożą, jeszcze nie doktory ale respekt u studentow jak do profa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Mnie ta choroba raczej nie grozi. Zreszta nie mam sie co wozic, robie to za granica a tu jest troche inna relacja na linii nauczyciel - student.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
No rzeczywiscie jest inaczej. Widzialem jak wyglądają uczelnie w szwecji, nie będe podważał poziomu nauczania bo u nas akurat jest rzeźnicko wysoki ale nastawienie ludzi u nas do siebie jest fatalne. Nie wiem z czego to wynika moze z mentalnosci albo frustracji z powodu takich zarobków nieadekwatnych do ilosci potu wylanego na pracach naukowych no ale powinno sie zmienic bo naprawde, takie s****ysyny sie zdarzają ze szkoda gadac. Nie bede wymienial z nazwisk ani podawal od jakiego przedmiotu jest pewien ancymon bo w gdansku jest tylko jedna AM, ale przychodze niedawno na zaliczenie z ****SKO trudnego tematu a gosc do mnie na dzien dobry czy wiem kto napisał "Sniegi Kilimandżaro" powiedzialem ze mam na to wy***ane kto to napisal i nie obowiązuje mnie taka wiedza i mimo ze odpowiedzialem na 90% pytan dostalem marną tróje co na studiach jest zadnym wyczynem. Chcialem złamać gnoja ale teraz bym juz sie pakowal i wyjeżdzał do roboty to angli


PS:Dobra, Fala Zbrodni jak wynika z telegazety za 10 minut, bo wczoraj nie bylo z powodu meczu. LEce. Narka all.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-02-02 23:23:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Do anglii i tak wyjedziesz. Tyle ze po specjalizacji. Prognozuje ze z uwagi na oswiecone praktyki kaczyzmu w PL sluzbie zdrowia za 15 lat leczyc beda Tatarzy pol na pol z Uzbekami. Milego ogladania, wracam do pracy

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Miłe to będzie jak naprawde Fale puszczą, bo w telegazecie jest, w internecie nie

A co do sluzby zdrowia, pewnie wyjade, certyfikaty z Angielskiego mam i władam perfekt więc problemu nie bedzie w dodatku uczylem medycyne po angielsku ponad rok bo mialem zamiar wyjechac na studia do USA byla okazja no ale nie wyszlo. Matka ma 25 lat doswiadczenia klinicznego w zawodzie, też lekarz, tyra za 3 tysiące po 10 godzin. Na szczęscie ja mam hajs(heh) i nie musi pracowac na kilka zmian czy w wielu miejscach bo nie pozwalam jej na to. Proponowali jej prace w angli, 7 godzin dziennie, i tylko 20 dni w miesiącu bo tam jest przepis ze 10 dni lekarz musi odpoczywac zeby dobrze mu sie pracowalo (****A!) za 80tyś Funtów rocznie (ponad 300 tyśi zł) Nie wyjechala bo przychodzi wiek w zyciu czlowieka ze juz sie nie opuszcza kraju, i języka sie nie nauczy. KApa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Bahu, pewnie powtórkę sprzed tygodnia dadzą...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
No i dupa zbita - Fear Factor na Polsacie...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium