SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Takie dziecko samo później może zostać gejem z przymusu albo po prostu będzie chciało naśladować opiekunów. I jeszcze nam gatunek człowieka wyginie Masakra moim zdaniem..... Jak geje chcą wychowywać dzieci to niech sami się rozmnażają

P.S I jak wytłumaczą dziecku skąd się wzięło? skąd się biorą dzieci? Powiedzą: '' a widzisz synu, kobieta+mężczyzna mogą mieć dzieci, a dwóch mężczyzn nie, dlaczego? bo taka natura ludzka, a my jako stare geje naprzekór naturze Cię adoptowaliśmy''

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2007-02-27 18:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1318
Mr_Bungle na temat adopcji dzieci przez homoseksualistów się nie wypowiada, bo nie mieści mu się to w głowie ;) . A tak poważnie to zauważam (tylko w wyniku obserwacji "z boku") istotną różnicę pomiędzy gejem a pedałem:

GEJ to gość, który tak ma, że woli innych facetów. Czasem z lekka metro (ale nie na modłę "Włocha 15lat", tylko po prostu bardziej zadbany niż trzeba. Często wątłej postury, ale nie wydurnia się i nie łazi w damskich ciuchach. Jest przecież facetem. Typ gościa a'la Justin Timberlake, jeśli wiecie, o czym mówię.

PEDAŁ to koleś z kolorowymi włosami, żelem i w obcisłych różowych ciuszkach. Swoim zachowaniem kilka lat temu zostałby wzięty za naprawdę brzydką niewiastę. Łazi na parady równości, gdzie występuje z 6 innymi w lateksie. Wszystko dookoła niego traktuje jako atak na jego seksualność. Nawet mandat za złe parkowanie (przecież wszyscy wiedzą, że tacy "geje" mają samochody marki x [jak ten przypadek] i to dlatego się czepiają). Często celowo zmieniają ton głosu na aksamitnie-w****iający. Ale to ich choroba (bo w tym wypadku to już chyba choroba psychiczna jakaś... przynajmniej ja to tak odbieram), więc póki żaden z nich nie zacznie mnie uważać za homofoba (częste to u nich) za podrywanie kobiety, to nie będę na niego zwracał uwagi. Jakby nikt z tego halo nie robił, to szybko by się takim "panom" znudziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy ten podział jest zyciowy, ale coś w tym jest ze jedni sie manifestują a inni wiedzą ze to nie jest normalne ale tacy są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
jak dla mnie to oni(czyt. homoseksualiści) za bardzo sie zaczynają afiszować,za bardzo wpływają na ludzką wraźliwość i tekstami typu "dlaczego mamy być gorszymi ludżmi" powodują ze ktos kto jet słaby psychicznie załamuje sie i pozwala im na dalsze "rozprzestrzenianie się". Za dużo by się im chciało...ślub,adopcje,ulgi w podatkach i moze co ****a jeszcze???może samochód czy mieszkanie z urzędu za to że są homoseksualistami???
Wszystkim odmianom innym niż hetero mówie stanowcze NIE!!!!!!!!!!
Nie oznacza to że będę naparzał takiego na ulicy czy że będę go wytykał palcem,będzie sobie cicho siedział i nie afiszował się z tym-prosze bardzo,nie będe miał o nic pretensji,ale jak mi bedzie znów wychodził na ulice i krzyczał że chce mieć ze swoim partnerem dziecko to mu jeszcze kamieniem przyłoże jak będę takowy miał pod ręką...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
PEDAŁ to koleś z kolorowymi włosami, żelem i w obcisłych różowych ciuszkach. Swoim zachowaniem kilka lat temu zostałby wzięty za naprawdę brzydką niewiastę. Łazi na parady równości, gdzie występuje z 6 innymi w lateksie. Wszystko dookoła niego traktuje jako atak na jego seksualność. Nawet mandat za złe parkowanie (przecież wszyscy wiedzą, że tacy "geje" mają samochody marki x [jak ten przypadek] i to dlatego się czepiają). Często celowo zmieniają ton głosu na aksamitnie-w****iający. Ale to ich choroba (bo w tym wypadku to już chyba choroba psychiczna jakaś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1318
QUEBLO, masz rację. Są homo to OK (lub "są homo to trudno"). Byle nie robili cyrków z marszami itd. A jeżeli już mielibyśmy wobec nich iść na ustępstwa to niech to będzie rejestracja związków partnerskich, by mogli się rozliczać z podatków. Bo to jestem w stanie zrozumieć. Ale nic więcej.


Proponuję zorganizować marsz heteroseksualistów przeciw sprzedawaniu męskich stringów. W dwa tygodnie po jakiejś paradzie równości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
Powiem w scenie jaki macie stosunek do gejów to dostaniecie w******l

Kurva właśnie poszedłem odwiedzić kumpli na treningu i się dowiedziałem że jeden garuje na 3 miechy.

Aha i zapraszam na gale mma w toruniu 11 marca

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
A za co te 3 miechy? Batona ukradł w sklepie? Moze Areszt Tymczasowy dostał? Bo to roznica nic normalne pozbawienie wolnosci.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Powiem w scenie jaki macie stosunek do gejów to dostaniecie w******l

Radziol, ja znam tam kilka ważnych gejów w scenie więc nic mi nie zrobią.......... chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
pin nie mam pojęcia gdzie siedzi co i jak i za co Kumpla odwoziłem samochodem do chaty jak wracałem i mi powiedział jak już wysiadał.

Kazik zrobią ci coś ........ wyruchają cię

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium