SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA w Toruniu, który klub?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 115
Cześć, chcę zacząć trenować MMA w Toruniu. Dzwoniłem do Pana Krzyśka z berserkers team, dowiedziałem się że 70 złociszy/miesiąc za 3x trening MMA + 2x gratis MUAY THAI w tygodniu. Dopytując się o sale dowiedziałem się że większość z partnerem, i na tarczach. Poszukałem innego klubu, NO LIMITS Toruń. Dowiedzialem się że tam chcą 100zł/miesiąc i 5x w tygodniu 2x parter 2x stójka i raz mieszany. Który klub mi doradzicie? A może w którymś już trenowaliście/trenujecie i możecie mi coś o nich opowiedzieć? Jak wyglądają treningi i atmosfera?

Z góry dzięki, Marcin.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 356 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1912
polecałbym raczej ten drugi klub.
1

Życie jest za krótkie, żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 115
Dlaczego tak uważasz? Trenowałeś tam? Opisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 356 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1912
NIe. ja jestem z Poznania :) ale trening mma składający się ze specjalizacji po kolei wygląda lepiej i jest efektywniejszy. a takie gratisy to wiesz.. to tak jakbyś miał się gratis nauczyć armwrestlingu.. bezsens

Życie jest za krótkie, żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10765 Napisanych postów 46879 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
no limits torun
b. dobry trenener, dobrzy zawodnicy, oraz trening 5x w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Trenujesz tam? Opisz coś. Jak wygląda trening itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 649
czy No Limits ma jakas swoja strone? bo nic takiego nie moge znalezc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie ma żadnej strony, też szukałem. Znalazłem jedynie numer do trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11087
Stronke mamy ale uboga
Trening 5x w tygodniu
BDB kontakt z trenerem
A co do kasy to do 18 lat 80 zloty a powyzej 100
A treningu mieszanego niestety nie mamy :P

Zmieniony przez - DamianO_10 w dniu 2009-08-03 20:41:34

Kazda porazka to wygranej przedsmak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Damiano, a Ty w NL trenujesz. :) Będę chodził od września, albo teraz. Dziś gadałem z trenerem wydaje się być wporządku :). Mówił że to koło jakiegoś fitness clubu, przybliżysz mi co i jak? No i jak możesz to powiedz jaka atmosfera itp :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11087
Atmosfera zaje*** bynajmniej ja nie narzekam wiadomo przyjdziesz nowy to bedziesz sie musial zaaklimatyzowac :P trenujem yw fitnsess klubie kolo Obi b.latwo trafic
Treaz w wakacje sa 3 trening w tyg sama stojka .
We wrzesniu rusza nowa grupa poczatkujacych wszystki od podstaw takze zapraszamy

Kazda porazka to wygranej przedsmak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Centrum Capoeira Szczecin

Następny temat

Boks/KickBoxing Kraków

Zestaw 1