SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Aha. To ja przepraszam i chowam glocka z powrotem do szuflady

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
Panowie, nie bierzcie wszystkiego na powaznie. Owszem mialem zamiar sie ustawic z panną ale tylko ona tak myślala, nabajerowalem troche dziewczynie ze juz wyjeżdzam i "wioze torby z darami, auto z alu felgami, portfel caly wypchany, dolaaraamiiiii aty.....aty..."


Owszem nie powiem jakaś przygoda by sie przydala i te gowniary czasem mają wiecej rozumu niz te rozwydrzone krowy ktore znają tylko słowa daj i hajs ****a jego mać ale za gimnazjum sie nie zabieram, szkoda mi zdrowia i nie mam czasu. eh



zamiast sciemniac to nam mozesz powiedziec ze cie wystawila i nie przyszla na spotkanie


We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A ja nie przyznaje sie do mojego makarova

Wilk, rzadko sie kręce po kanjpach dyskotekach itp. Chyba z tego wyroslem, nie bawią mnie juz te krzyki wrzaski, miętlik w głowie, pół nagie kurviszony i kozaczki z golfów za hajs tatusia ktorzy zgrywają gangsterow, a wiadomo panny najlepiej poznawac wlasnie w takich miejscach. Czasem jak sie wybiore i cos poznam to sie okazuje ze jednak ciezko o towar dobrej jakosci w tych czasach. Wole najpierw studia skonczyc i potem sie zakręcic przy czyms narazie mam pecha i jak trafie to w niezle ****a bagno jak sie potem okazuje


PS:MKD, rozszyfrowales mnie

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-02-02 22:54:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Jak się będziesz rozbijał po takich dyskotekach, to na lepszy towar raczej nie trafisz...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
nie martw sie nikomu nie powiem


ps masz bonus ode mnie http://marconi210.tripod.com/sztuczna/jak.html

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Kurva, Bah 15 lat Toż to dzieciak jeszcze.

Mnie te ponizej 19 jarają tylko ze względu na za***iste ciałka, a standard to minimum 20

Najfajniej jest poznawac panny w klubach gdzie wpuszczaja od 21 lat - tam nie ma przypadkowego towarzystwa, jak podchodzisz do panny to wiadomo od razu o co chodzi, prawie zadnych podchodow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022


MKD jestem ci dozgonnie wdzięczny . Ale na brak otworów nie narzekam, ale to nie o to chodzi, chcialbym w koncu cos na stale.

Czasem panny sie maskują udają inteligente, a potem wychodzi ich poziom, nagle *** jak grom z janego nieba.

Przyklad tutaj panny macie, nie wiem czy legalne jest zapodawanie czyichs zdjęc bez zgody ale najwyzej sie wpis usunie i kto zobacyz ten zobaczy, panna 22 lata, znam ją trzeci dzien, dzis napisalem jej troche bajek to w podzięce dostalem taką oto skromną fotke. Material na żone? Wątpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Przed chwila dostalem jeszcze nową porcje fotek, panna jest napalona, chce tylko jednego, ale niestety zaraz musi zaznac goryczy spławienia. Wiecej fotek nie dam chyba ze na maila bo nie nadają sie na forum sportowe, chyba ze do dzialu zdrowie na makiete do anatomii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
.

Zmieniony przez - MKD w dniu 2007-02-02 23:04:32

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Tak szczerze - zadnej wartosciowej kobiety w moim zyciu nie poznalem na dyskotece/ w klubie. Wez sie przejdz do biblioteki

A stworzenie z twojej fotki ma sporej wielkosci kuper co je dyskwalifikuje w moich oczach. Niemniej jednak jej szczery usmiech i skromnosc nakazywalyby mi sie od razu oswiadczyc, gdyby nie wspomniany mankament.

Takie czasy i tyle. Mozna zalamac rece i plakac, a mozna tez walic w te puste bebenki

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium