SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Nie, mam starszego brata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2828

Lesion gdzieś ty sie podziewał!?

maluda śmigałem to tu to tam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale nudy to juz nie mogę wytrzymac

Kto mi chce kupić abona? Zgłaszać się tylko szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
To jak z tym Pitbulem? Oglądał ktoś?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
Nie, mam starszego brata

No patrzx...a mówisz jak jedynaczka

A Pittbula nie oglądałem,jakoś ostatnio nie miałem czasu
Jedyne na co ostatnio wygospodarowałem sobie czas to nowa seria "Kryminalnych"

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
maluda śmigałem to tu to tam

Po świecie się rozbijasz bez nas ? No wiesz, jak możesz ???


No patrz...a mówisz jak jedynaczka

No co ty !? Za brata dam sobie rękę odciąć

Zmieniony przez - maluda82 w dniu 2007-03-11 15:10:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Panowie, od czwartku mnie nie bylo i zapowiadam ze jeszcze do konca nastepnego tygodnia zawieszam dzialanosc. Zachcialo mi sie plywania na desce na mazurach i teraz place za swoją glupote, mam srogie zapalenie pluc. Ojj będa spadki, ja pierodle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
Malouda82: No co ty !? Za brata dam sobie rękę odciąć

no dobrze...wycofuje się

Co do posta z poprzedniej strony...
Wilk80: Wkurvił mnie typek w Moderatorach. Nie omieszkałem go poczęstować pewnym żółtym owocem. Po raz kolejny - jego czwarte konto.

obserwuję te rozmowe od początku i uważam bana za słusznego,popieram w tym wypadku Twą decyzję...ale...patrze/patrzyłem równiez cały czas na dialog Twój i Mariana z Evils Toy'em.Gadka była kulturalna i na poziomie,nikt nikogo nie obrażał,a Evils jedynie dążył do wyjaśnienia czegoś(co notabene robił w odpowiednim dziale bo on właśnie po to tam jest),wpadł Bulmastiff i zbanował Evilsa mówiąc mniej wiecej że to modzi stanowia o całosci tego forum i że dzięki nim się to forum jakoś trzyma i że MOŻE zdejmie bana jak Evils da znać że to rozumie...czyli mówiąc po prostu,jak Evils chce wrócić na forum musi skłamać i prosić Bula o zdjecie bana...
w zwiazku z tym się zapytam,jakbym ja miał kiedyś problem z banem to gdzie mógłbym dociekać swoich praw???

PS: Przepraszam że pisze tu,a nie na priva(bo nie mam abona),ani że nie pisze tego w "moderatorach",ale to konto mi jest miłe i nie chce go tracić z powodu Bulmastiffa

PS2: Już piąte konto zbanowane

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Równoległa dyskusja toczyła się (i dalej toczy) w OS. Stąd właśnie wpadł Bul i pozamiatał.
QUEBLO, to co pisałem o społeczności działów SW to nie było czcze gadanie - jakbyś kiedyś wpadł w kłopoty, dostał bana, założył temat w Moderatorach z nowego konta i wyjaśnił o co chodzi, to normalne jest, że mógłbyś liczyć na inne, lepsze potraktowanie, niż jakiś troll - w końcu jesteś ze "stałej ekipy", do tego wnosisz wiele w Forum - choćby kreując jego klimat. A to się ceni.
Dlateo uważam, że Userów należy traktować indywidualnie, a nie równo.

edit: ban został zdjęty bardzo szybko, także evils z powrotem moze pisać. Nota bene już wymieniamy privy

Zmieniony przez - wilk80 w dniu 2007-03-11 15:53:18

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
OK.Dzięki za wyjaśnienie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium