SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
obejrzalam pitbulla

nawet sie zmuszac nie musialam

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja właśnie wszystkie serie Prison Break'a wrzucam na kompa. mam od kumpla i wreszcie zacznie się oglądanie.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
To oglądaj Prisona Oglądaj zobaczysz jak Cię wciągnie Ja już czekam na 20 odcinek drugiego sezonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
kwiatula16

Wczoraj obejrzałam 2 pierwsze odcinki I serii i faktycznie wciąga Mam jeszcze w zapasie odc. 3 - 4 i zaczynam ściągać 5 i 6 ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No maluda, początek był naprawde fajny. Jak obejzalem 2 pierwsze odc w TV to miałem juz ciśnienie na kolejne, ale dopiero w nastepną niedzielę. No a teraz mam wszystkie. Szczerze to mi sie nie chce teraz oglądać he.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Zobaczycie jak wciąga tak od 6-8 jak się akcja rozkręca, a co dopiero później się dzieje hoho !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
ok, obejrzalam pitbulla.
skoro namawiacie na ten serial to zobacze
czego sie dla was nie robi

sciagne dzisiaj kilka odcinkow. zobaczymy.
pozdrawiam

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Obejrzałam 2 kolejne odcinki Prison'a i zaraz idę oglądać Magdę M. <ale mi się za to dostanie >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Magde M ja oglądałem, takze jak cos to moge tez o niej popisać, he w sumie fajny serial, troche babski, ale zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
O qurcze! W życiu bym nie powiedziała, że to oglądasz. Serial baaardzo lukierkowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium