SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
eee nie no panowie. Ja tez lubie męski klimat(bez skojarzen chamy ), ale....jakies miluchy muszą byc .

Maludka wracaj i bez fochów prosze. Ja moge rozmawiac o magdzie o m choc nie mam pojecia kim ona jest ale chętnie ją poznam, a ja Ruska mafią z Fali zbrodni nie pogardze


Dzis czekam na Kryminalnych i dalszą pogon zawady za moim idolem-Jareczkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
kurde,a ja własnie dzis nie obejrze...i będę musiał z neta znów ściągać,albo łapać jakąś powtórke z TV...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
QUEBLO potwórka jutro w granicach 17:00-17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
A orientujecie sie kiedy wracaja nowe odcinki FALI??




P.S. Bahamut polecilem Cie gosciowi na inso, moze tu wpadnie po porade, bo sie martwi ze dziewczyne reka zaplodnil mowilem ze jestes ginekologiem

Zmieniony przez - Clenoman w dniu 2007-03-17 16:17:40

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Clen jaka ci reklame robi. Człowieku he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Co do Fali to sam chciałbym wiedzieć. Podejrzewam, że mogą być dwie opcje - nowa seria ruszy na jesień albo zrobią, jak było dwie serie temu - puszczą od początku wakacji powtórki ostatniej serii i nowe odcinki dadzą ciągiem za nimi.
Tak czy inaczej - chvjnia.

Oglądał ktoś Pitbulla? Bo ja nie dałem rady...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Ch**nia myslalem ze ok miesiaca przerwy bedzie i dalej ale niestety...
A co do tego Pitbula to sa nowe odcinki ?

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Może i Fala będzie szybciej, to są tylko moje spekulacje.

Co do Pitbulla, to numeracja leci od 6. odcinka - jest to druga seria.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Cleno dawaj czekam na maila od tego goscia będa jaja

A co do Pitbulla to powiem szczerze ze naprawde chyba pokocham ten serial. Za***ista gra, wydaje mi sie ze z kryminalnych/fali/odwroconych/ to pitbull pokazuje najprawdziwiej prace policji (przynajmniej tych od spraw kryminalnych). Ferdek gra za***iscie. Jest nieobliczalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Bhamut tu masz tego goscia
Ale chyba nie jest zainteresowany pomoca bo nic nie zagadal


http://www.insomnia.pl/Palcem_zapłodnienie_-t212179.html 

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium