SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52706
QUEBLO musieli by udowodnić winę a to chyba byłby problem jeśli gwałtu nie było. A sam prawnik to nie cudotwórca bez dowodów wiele nie osiągnie. Więc póki co nie musiałbym się martwić o swojego*****a. Pozdrawiam

"Nie gardź sobą, że przegrałeś bitwę. Trzeba znacznej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
QUEBLO ty zawsze wszystko rozpracujesz na czynniki pierwsze , ale na szczescie moją ogolną wizje ladu i porzadku zrozumiales napewno

"wedle tego co pisałeś później należy Ci sie kara śmierci za zaatakowanie człowieka(w tym wypadku za rewanż,w którym stajesz się napastnikiem"

Nie, dostałbym medal. WINA=KARA. Wykonywalem kare na s****ysynu ktora wedlug prawa jest legalna. Zostalem pobity, grozila mi smierc, nalezy zabic szkodnika by wiecej nie atakowal obywateli bo ktoregos w koncu zabije.


Tak by bylo wedle BahPrawa.

A narazie jest "wasze prawo", Prawo Quebla, Prawo Michala M, Prawo Wilka, Prawo Caviora, Prawo Pinecone i reszty, i powiedzcie mi czy jestescie zadowoleni z tego prawa co jest teraz ....mysle ze bedziecie zadowoleni z niego dopuki ktos was ladnie nie oprawi czego wam szczerze nie zycze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
demokracja, to jeden z najgorszych systemow politycznych, gorszy i bardziej idiotyczny byl chyba tylko komunizm... no i moze tetrarachia w rzymie

demokracje nie pozyje duzo dluzej od faszyzmy i nazizmu we wloszech.
za duzo tu toleracnji. zgubnej zreszta.

zobaczcie tylko co sie dzieje w ostatnich dniach we francji (nie pierwszy raz zreszta). takie cos bedzie sie dzialo coraz czesciej i rozleje sie na cala zach. europe. francja, wlk. brytania, turkenland...

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
ale na szczescie moją ogolną wizje ladu i porzadku zrozumiales napewno

zrozumiałem

Nie, dostałbym medal. WINA=KARA. Wykonywalem kare na s****ysynu ktora wedlug prawa jest legalna. Zostalem pobity, grozila mi smierc, nalezy zabic szkodnika by wiecej nie atakowal obywateli bo ktoregos w koncu zabije

Napisałeś wcześniej ze człowiek w obronie własnej ma prawo zabić...OK,tyle ze wg tego co napisałeś mógłbyś typa zabic w momencie gdy zostałes napadnięty,a Ty chcesz się na nim zemścic jakiś czas po tym zdarzeniu,a to musiało by zostac odebrane jako zwykła napaść bo niby skąd osoby trzecie maja wiedzieć ze zostałeś kiedys tam przez ta osobę napadnięty...
a tłumaczenia że on mnie kiedyś napadł to każdy mógłby użyć,tyle ze wtedy byśmy mieli rzeźnie na legalu,każdy by lał gościa na ulicy za byle g**** i miałby wymówke ze dwa tygodnie temu zostałem przez tego gościa poturbowany wiec wymierzam mu kare...

A narazie jest "wasze prawo", Prawo Quebla, Prawo Michala M, Prawo Wilka, Prawo Caviora, Prawo Pinecone i reszty, i powiedzcie mi czy jestescie zadowoleni z tego prawa co jest teraz

Bahu,nie "nadinterpretować"(weźcie mi to kurna odmieńcie bo mi cały czas podkreśla,co bym nie wymyślił) tego co pisze.Nigdzie nie napisałem że jestem zadowolony z prawa jakie mamy,wręcz przeciwnie jestem za zmianą jego,ale nie w aż tak radykalne jak Twoje

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
a ja i tak zatriumfuje potem jak go znajde i będe sluchał Mozarta zeby zagluszyc jego wrzaski jak będe mu wszczepiał w piwnicy zardzewiałą pułapke na niedźwiedzie po operacyjnym usunięciu żuchwy


Bahamut powinienes byc rezyserem filmow typu "Pila"

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Co za po******lone forum. Pokazuje na stronie glownej we wszystkich działach ze ostatnia osoba ktora pisala w danym temacie to taka i taka osoba, a to***** prawda. Niedosc ze ta osoba nie pisze w tym dziale np od tygodnia, to niby ta ostatnia wypowiedz w temacie ktory powinien byc na szczycie, zalega gdzies w archiwum od miesiaca.

****a co za ***ane forum i ten Mateo naprawde juz w****ia mnie. Co nie wejde to ciągle nowe reklamy z jakimis homosexualistami na metrosexualnej rzeźbie, to k******* wskakuje bez problemów i laduje sie jako pierwsze ale forum chodzi jak prostytutka na kwasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Mit resocjalizacji...

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8613 

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
mit resocjalizacji? zalezy....
jezeli w zk czy innej placowce sa zatrudnieni ludzie, ktorzy tak na prawde nie maja o tym zielonego pojecia, to masz racje - to jest mit resocjalizacji.
wezmy pod uwage tez fakt, ze do resocjalizacji nikt nikogo nie zmusi. trzeba wyrazic na to zgode. i tak patrzac na cala ta sprawe - nie oszukujmy sie - nie kazdy ze skazanych nadaje sie do tego a inny w ogole nie wyraza na nia zgody.
nie dziwmy sie ze jest problem z resocjalizacja, jak na jednego wychowawce przypada multum skazanych. ale tak sie bedzie dziac, jezeli beda wrzucac do zk za alimenty czy tez tzw sezonowcow. bezsens. wiezienia sa przepelnione, a warunki w nich zle... to na pewno zle wplywa na resocjalizacje. ale niech nikt nie mowi, ze jej nie ma, bo jest. utyka na maksa, ale jest. nie nawroce wszystkich i zdaje sobie sprawe z tego, ale chociaz jeden ktory pozytywnie przejdzie przez proces resocjalizacji to bedzie dla mnie sukces i radocha.

wilku chyba tez moze sie cos wypowiedziec z tej kwestii... w sumie chyba tez po resocjalizacji jest

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
reklamy z jakimis homosexualistami na metrosexualnej rzeźbie, to k******* wskakuje bez problemów i laduje sie jako pierwsze ale forum chodzi jak prostytutka na kwasie.


Poległem
Dałbym soga, ale już dałem.

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
chłopaki czy w wieku powiedzmy 21 lat warto sie jeszcze zapisywac na jakies sztuki walki? przykladowo muay thai albo kicka ?

Keep ya head up

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium