SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571978

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 183
xxAnimaLxx U Rylskiego masz ten zabieg??? Tak długo trzeba czekać czy Ty chciałeś ten termin??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 582
Witam ja ostatnio borykam się chyba też z tym problemem pff.. nie ostatnio już dobre kilka miesięcy.. Ale nie jestem pewien czy to jest Ginekomastia.. Ponieważ po treningu przy pompie prawie tego nie widać.. Tak lewy sutek nadal jest nieco większy ale jakby się ktoś nie przyjrzał by tego nie zauważył nawet przyglądając się ciężko zauważyć różnicę jedynie z profilu ale tylko o ciupkę.. Warto nadmienić że mam krzywą klatkę lewa strona jest sporo mniejsza od prawej (liczę na to że z biegiem czasu to przejdzie). Sutek mnie boli jak dotykam i czuję jakaś hmmm chrząstkę? :D Otłuszczony nie jestem oczywiście trochę tłuszczu się na klatce odłożyło ale dużo tego nie ma.. Więc mam tą całą ginekomastie? Czy to może być coś innego? Jeżeli tak bądź nie mogę się spodziewać że to przejdzie z biegiem czasu czy nie ma szans? Jak pisałem mam to już kilka miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254
Tak zabieg u dr. Rylskiego nie pytałem się o kwiecień. W maju mi pasowało 23 maja. Bo w maju mam matury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
noob17 - jak wyczuwasz jakieś zgrubienie,guzek pod sutkiem /.nie mylic z żebrem/ to gino. Niestety z biegiem czasu nie zniknie, może się tylko powiększyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 582
whey- tak guzek ;/ A co można z tym zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
Andrzej_Pogi - wg mnie gino na 100%, miałem podobnej wielkości ale 2msc temu zostawiłem to g**** w Kielcach:) --------------------------------------------------------------------------Andrzej_Pogi - samo nie zniknie pozostaje skalpel.Chociaż to brzmi dosyć brutalnie ,nie ma sie czego bać zabieg trwa ok2h w zasadzie jest bezpieczny, powikłania b rzadkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
to drugie zdanie do noob 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
siema jestem miesiac po operacji gino i jak chodze bez kamizelki to sutki nadal są troche większe (mniejsze moze niz po operacji, ale jednak troche sa duze, 3 i 3.5 cm szerokości), czuje pod sutami takie twarde (skóra) czytalem duzo i to chyba są właśnie te zrosty... czy one same sie wchłoną i znikną? czy trzeba masowac - jesli tak to ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Witam bo tak czytam temat, i nie wiem za bardzo co to jest, ale mam pytanie,Kiedyś miałem takie twarde sutki w srodku takie twarde jak,ale to minęło to mogla być ta Ginekomastia?

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium