SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
Ja już po 5dni po zabiegu :) Jestem baaaaaardzo zadowolony i wolny od tego g*wna !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 721
Witam, mam pytania do osób po zabiegu:

1) po jakim czasie wróciliście do uprawiania sportu? jestem ponad 2 tygodnie od zabiegu i czuję się świetnie, naqrwiam przysiady i ćwiczę ściskaczami ale chciałbym wrócić do normalnego treningu (oczywiście bez przesady, wiadomo), większość stron podaje 1 miesiąc - natomiast na karcie od dra Rylskiego było 7 tygodni, jak to jest z wami?

gino było małe ale nie chciałbym aby coś się popsuło.

2) masowanie blizny - ile razy dziennie i jak długo masować? mam 50g contratubexu i włączam go do tego oczywiście, mam nadzieję że wszystko ładnie się zagoi :) pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 303
W moim przypadku było to dokładnie 4 i pół tygodnia po operacji jak wróciłem na siłkę. Pierwszy tydzień w miarę spokojnie trenowałem bez hardcorowych ciężarów. Później już bez jakichkolwiek ograniczeń.



Zmieniony przez - Jacek0101 w dniu 2012-02-27 14:19:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1383
witam was DeeGenerate gdzie robiles ta operacje z nfz?
i mam pytanie do tych co robili z nfz jak to sie zalatwia .
bardzo bym chcial juz to usunac/
dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1383
chodzi mi o woj. Ślaskie Katowice i okolice najlepiej .Ale chcailbym wiedziec jak przebiega zalatwianie tej operacji z nfz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Jeśli chodzi o NFZ, ja w Myślenicach załatwiałem, przyszedłem normalnie do lekarza prywatnie w telefonice, powiedziałem co i jak, zrobiłem badania tam od razu USG i wgl i dostajesz skierowanie do szpitala ( w ten dzień co byłem po skierowanie kolega miał mieć zabieg, też skierowanie od tego lekarza dostał i wgl ) przyjeżdżam do domu on już na gg siedzi pytam co i jak a on że mu tego za h**a nie zrobili, zaczęli pieprzyć jakieś bajki żeby odstawił odżywki że samo zejdzie ( a ma to już parę lat, po koxie zostało ), że jak mu to zrobią to wszystko się zj**ie, że już koszulki nie ściągnie do końca życia bo tak to będzie h**owo wyglądało i wgl, w każdym bądź razie ja dostałem skierowanie termin nie pamiętam już na kiedy, jakoś chyba czerwiec i wgl, ale wyj**ałem to skierowanie, nie zamierzam czekać i liczyć że może zrobią a może nie zrobią, a największe prawdopodobieństwo to takie że bym czekał i i tak by h**a z tego wyszło:) Więc ja odłożyłem kasę i mam już cięcie u Rylskiego 22 marca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
siema jak ktos po operacji to czyta to byłbym wdzieczny gdyby napisał, ile mniej wiecej trwała operacja i jak ten czas mijał - czy dali jakies srodki ogłupiajace zeby to lepiej znieść? bo nie iwem czy z moim adhd tam wytrzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 721
Heh na pewno wytrzymasz ;)

Zabieg trwa 1-2godziny. + ok 40min na przygotowanie Ciebie, podpisanie papieru, zrobienie zdjęć, zmianę stroju.

Dostajesz przed zabiegiem tabletkę uspokajającą (D... 7,5g - zapomniałem nazwy) po której chce ci się spać i muli.

Uwierz mi, mając na uwadze swoje przyszłe życie i długą trasę jaką musisz dojechać te 1,5godziny to nic.

A czas mija - w porządku mija ;) twarz masz za mini-parawanem więc nie widzisz co dokładnie się dzieje, z wieży leci klimatyczna muzyka + tabletka = względny spokój.



Zmieniony przez - Andrzejek_12 w dniu 2012-02-28 07:47:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
a moze by se coś zakopcic przed zabiegiem jak myslicie? nie spowodowaloby to komplikacji jakbym zjarany przyszedl na zabieg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
Bampi nie zachowuj się jak dziecko :) Najgorszy jest początek (wkłucie znieczulenia w gruczoł). Trwa to z 2min albo i mniej :) a potem już sobie tylko spokojnie leżysz i rozmawiasz o życie z dr Rylskim :) Ja miałem akurat idealny przebieg zabiegu, cały czas rozmowa. Nie warto chyba komplikować sobie sprawy, nie wiadomo jak organizm zareaguje na podane lekarstwa po tym jak będziesz najarany.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium