SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571011

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 531
nosilem jakos 2tyg , bylem dzisiaj u lekarza i powiedzial mi ze napewno nie ma czego sciagac. kazal mi usg zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
Panowie a co to jest ta "truskawka" bo nie jestem zabardzo w temacie... Ja nosze bandaz,kamizelke, i na kamiezlke jeszcze banadaz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 531
chodzi o to ze sutek jest odstajacy jakby opuchniety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Witam! Mam 22 lata, Chodze już 4 miesiąc na siłownie, przez pierwsze dwa miesiące ćwiczyłem bez odżywek, miałem taki gruczoł w sutkach i troche odstawały al minimalnie, po ćwiczeniach wszystko się rozbiło i ładnie poszło na klatke, zaczęła się wyrabiać. Kupiłem aminokwasy i xpanda. Aminokwasy przyjmuje 1.5 miesiąca a xpnada jakiś miesiąc. Xpanda biorę ok. 20 min przed treningiem i tyle. Aminokwasy 3 tabletki przed i 3 po treningu. Zauważyłem że po braniu Xpanda zaczęły rosnąć mi piersi.... Mówie poważnie, jakieś dwa tygonie temu było jeszcze wszystko ok, teraz zauważyłem wyraźnie że zaczęły mi odstawać piersi.... Nie jestem gruby, moja waga to 68.5 kilo na 172 cm wzrostu. Wydaje mi się że to przez tego xpanda, tylko nie wiem dlaczego..??? Może za mało ćwiczeń?? Ćwicze 2 razy w tygodniu w tym raz na klatke 3 ćwiczenia po 4-5 seri po 12 powtórzeń. Proszę o pomoc. Aha, dodam jeszcze że przez pierwsze 2 tygodnie stosotwania Xpanda brałem z kumplem 2 miarki na litr wody, ponieważ nie przynosiło to znaczących efektów przez ostatnie 2 tygodnie wyspywaliśmy 3 miarki na litr wody i piliśmy po 0.5 litra, może to dlatego?? Napewno to od Xpanda bo wcześniej tego nie było.. Odstawiać Xpanda czy wszystko się unormuje? Jakieś rady? Dziękuje za odpowiedzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 882
bondzo czy mógłbyś wrzucić fotki takie co kiedyś dawno wysyłałeś chyba przed pierwszym smartlipo czy coś takiego? nie mam jak wrzucic niestety fotek ale mam coś w podobie z 26 storny co wrzucał jaro chyba, mam dużo fatu+ gruczoł od nadwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
yidio... Od ćwiczeń ani odżywek cycki nie rosną... wydaje mi się, że po prostu walisz na masę i Ci się tłuszcz zbiera albo bierzesz coś mocniejszego i się przyznać nie chcesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190
bondzo 86 dlaczego az tyle tam uciskasz ja nosze tylkokamizelke czy to jeszcze bandarzem pojechac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
czee niestety niemam zdjec przed zabiegiem smartlipo.Ale cyce sie niewiele roznily jak na nie patrzylem.Wiec zabieg ten to dziadostwo... Za ponad tydzien wrzuce foty z przed i po zabiegu.Zabieg wykonywal Dr.Rylski. ISah nosze kamizelke ale jak ktos wczesniej pisal na forum, im lepszy ucisk tym lepsze sa tego efekty,A pozatym jak niemasz dobrego ucisku to prawdopodobnie bedzie zbieral ci sie plyn,ten dodatkowy bandaz troche przeszkadza w spaniu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
no niestety ale nic nie biore innego na mase a o czymś mocniejszym to mi nawet do głowy nie przyszło. Pisze tak jak jest.. Wiem że od ćwiczeń nic nie może się stać. Ale od xpanda mi to wyszło albo od aminokwasów i to nagle, tzn tak po dwoch tygodniach.. To raczej nie tluszcz bo jak dotkne to czuje grudki.. kiedys mialem od 12 roku zycia takie ale byly male, miescily sie w obszarze sutkow, pozniej zaczely malec, praktycznie znikly, jak zaczalem cwiczyc to znikly cale, tzn rozbilo sie to na klate i nic nie bylo. Jak zaczalem brac xpanda to teraz to co sie rozbilo na klate ok. 2 cm poza sutek to odstaje teraz, czuc wyraznie ze to gruczol... Kurde nie wiem co robic.. nikt nie siedzi bardziej w temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
a jednak chyba się zdarza że od odżywek rosną piersi... http://facet.wp.pl/kat,1007849,wid,11742563,wiadomosc.html?ticaid=19c86 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium