SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571006

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
likwidant - dzwoniłes do Rylskiego na tel. który jest gdzies na forum? jak mozesz to napisz nr.Nie kazał zrobic żadnych badań przed zabiegiem?Też sie wybieram ale nie moge trafić z terminem, chciałbym do lata mieć z bańki i spokojnie paradować w koszulce:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1060
witam mam jedno pytanko jeśli moje sutki w ciągu dnia są napompowane a gdy mi jest np zimno mam tzw gęsią skórkę są normalne to lipo / gino czy normalna rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
Jesli czujesz stwardnienia pod sutkami to raczej gino,/ cos kiedys brałes?/
- zawsze mozesz upewnic sie u lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1060
nie nic nie brałem i nie czuje czegoś twardego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
To nie masz sie o co martwić.Ale jak wspomniałem zawsze zostaje ci lekarz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28298
@whey

nr do niego bralem z tego forum
do tej kliniki 413687486 ale dzwon dopiero po 16:00 wtedy tylko odbiera , pod koniec rozmowy podal mi tez nr prywatny komorkowy na ktory mozna dzwonic kiedy chcesz
kiedy zapytalem o badania (powiedzialem mu ze mialem 2 lata temu robione na poziom hormonow i usg sutkow) to powiedzial " nie ma co robic drugi raz skoro wszystko jest wporzadku, ale jak zrobisz morfologie, elektrolity itd to bedzie bardzo dobrze", czyli badan jako takich nie musisz robic jesli miales juz wczesniej i wszystko gra, nie wiem jak u ciebie ja mam gino fizjologiczne,
poszedlem do przychodzni to wypisala mi od razu na mocz watrabe itd wszystko wyszlo w normie
a i jeszcze oznaczylem sobie poziom antygenow zoltaczki, teoretycznie jesli byles szczepiony to nie musisz, ale wskazane jest przez powazniejszymi zabiegami oznaczyc czy szczepionka sie przyjela, to kosztuje 25 zl
Ja tez mam nadzieje ze do wakacji z glowy :> nareszcie!


Zmieniony przez - likwidant w dniu 2011-01-30 15:05:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
-likwidant - Dzieki za odpowiedz,juz niedługo bedziesz miał to za sobą-zazdroszcze.W tygodniu chyba zadzwonie i zobaczymy co dalej....
Daj znać po zabiegu, jak było itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 221
Ponawiam pytanie... ;/ Moze ktoś mi odpowie, byłbym wdzięczny...
witam! powiedzcie mi, czy jak mam, jak to powiedział lekarz lekkie gino, to mogę wziąść mete, czy moje gino sie nie powiekszy, a może jak bym brał razem z metką nolve to nic się nie zmieni, a może się zmniejszy??odpowiedzcie mi, bo lekarz kazał rozbudować klatkę, a ja ćwiczę już ponad rok i chciałbym coś dodać do treningów Z góry dzięki!! dodam ze jestem całkiem nieźle zbudowany, a te sterczące sutki mnie rozwalaja... POMOCY!!! (mam 19 lat)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28298
pomyliles dzialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
-kierzirek-
Jak wezmiesz coś, nawet z nolvą to nie licz na to że gino sie zmniejszy,moze sie tylko powiększyć . Wogóle ze swojego dowiadczenia powiem ci że jak masz gino to tylko skalpel jest wyjsciem /chyba że to dopiero objawy/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium