SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 572242

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
Witam. Jestem umowiony na zabieg (23 maja) w klinice RYLSKICH w Kielcach . Umnie sprawa jest na tyle "łatwiejsza" gdyż nie mam gruczołu tylko mam napompowane same sutki tak jakby ten gruczoł tam kiedys był . Mam kilka pytań:

1.Czy rany zdążą mi się wygoić do wakacji? chociaż tak żebym nie wstydził sie sciągnąć koszulki ?

2. Czy podczas noszenia opatrunków będe mogł wykonywać cwiczenia aerobowe jak jazda na rowerze lub bieganie?

3. Ile czasu musi minąć od zabiegu żebym mogł powróćić na siłownię?

Co do tych blizn to podkreślam ze umnie nie ma gruczołu tylko trzeba tak jakby ten sutek zmniejszyc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28298
1. mysle ze na poczatku wakacji bedziesz musial sie wstrzymac z powodu blizn, u mnie strupki sa juz 3 tydzien i dalej nie schodza, a co dopiero blizny ;/

2.bieganie nie bardzo bo to angazuje tez gorne partie miesniowe, przynajmniej 2-3 tyg od zabiegu jakies lekkie cwiczenia na rowerku

3. na silownie mozesz isc kiedy chcesz, ale robic klatke badz tez inne cwiczenia angazujace klatke, dr Rylski twierdzi ze dopiero po 2 miesiacach, choc wg mnie mozna juz po 1.5 spokojnie

a co do zmniejszenia samego sutka... musi cos byc pod sutkiem skoro go wypycha, a jak nie jest to tluszcz ani nie gruczol to pewnie jakas pozostala tkanka po gino, ktora dr moim zdaniem usunie, bo niby jak inaczej ma zmniejszyc suta ;p

Zmieniony przez - likwidant w dniu 2011-05-05 22:05:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1534
johnrambo9 - można wiedzieć kiedy umawiałeś się na zabieg? Bo ja mam dzwonić 9 maja, i chcę zobaczyć ile mniej więcej będę czekał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
Czlowiek80- dzwoniłem hymm jakos 29 kwietnia bodajże jakos tak .

likwidant

- a nosiłeś jakiś pas uciskowy czy coś w tym stylu?
- jazda na rowerze chyba nie angażuje górnych partii ,a że jestem ruchliwy to będe musiał cos robić :D
- pod sutkiem najprawdopodobniej mam tłuszcz , ale to chyba nie ma znaczenia bo i tak trzeba naciąć i tak
mogłbyś wstawić jak u ciebie to wygląda na terazniejszą chwile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1534
johnrambo9 - Ok dzięki, mam nadzieję, że też nie będę czekał dłużej niż miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
nie masz się co obawiać do 4 tygodni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28298
johnrambo9, moje fotki sa na 215 stronie
pas uciskowy trzeba nosic przynajmniej pierwsze 2-3 tygodnie, choc dr zaleca caly miesiac
a jazda na rowerze nie powinna stanowic problemu :P i jak mozesz to przy okazji zabiegu zapytaj lekarza o zrosty, co z nimi robic , po jakim czasie masowac, moze jakies leki na to sa? chce wiedziec co on o tym mysli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
Powiem ci ze umnie to wygląda prawie identycznie tylko że umnie jest to ciut mniejsze :) . Te fotki po 17 dniach też super i uważam że jak strupków się pozbędziesz to że spokojnie lato jest twoje :D , mam nadzieje że umnie rezultaty będa podobne , dzieki za odpowiedz i btw widać u ciebie ten pas uciskowy pod koszulką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28298
tzn ja mam kamizelke uciskowa i normalny bandaz, zakladam sobie na zmiane, zaleznie od humoru ;p a kamizelka.... hmm no moze byc troche widac, najwyzej powiesz znajomym ze zlamales zebro i musisz nosic, albo cos z tym rodzaju ;P
oczywscie jak nalozysz jakas koszulke z cienkiego albo przeswitujacego materialu to moze byc widac, ale w polo smialo mozesz latac :)

a i moze sie zdziwisz, ale u mnie z prawej strony dr wyjal gruczol wielkosci 7cm x 4cm ;p a na zdjeciu nie wyglada na taki, sam byl lekko zaskoczony, zwlaszcza ze na moim usg nie bylo mowy o zadnym gruczole, tak wykazalo badanie :)

Zmieniony przez - likwidant w dniu 2011-05-06 10:57:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
A wyczuwalny był u ciebie gruczoł? Bo umnie te sutki sa tak jakby puste w środku , a wielkie i odstajace :D ,wydaje mi się że to jest pozostałość po ginekomastii i osadził się tam tłuszcz w tyh sutkach , jeżeli moja teoria jest prawdziwa to lekarz bedzie musiał mi tylko odessac tłuszcz ;) ale wszystkiego sie dowiem 23 maja :)

Zmieniony przez - johnrambo9 w dniu 2011-05-06 18:50:31
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium