SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 572008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 585
Tak te ceny 1800-2200 to u Rylskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
dzisiaj pojawiła się pierwsza sytuacja związana z zabiegiem, która poważnie mnie wkur...
doktor polecił mi zanieść moje kochane gruczoły do badania histopatologicznego - czekałem na to prawie tydzień, przy dostarczeniu zapłaciłem 50 zł z adnotacją, że cena może się nieznacznie zwiększyć... dziś, przy odbieraniu wyników, usłyszałem, że muszę dopłacić kolejne 50 zł
łącznie zapłaciłem więc 100 zł (sic!), za to, by na kartce przeczytać:

Wynik Badania Histopatologicznego
1. - 2 Gynaecomastia

pozdrawiam
Tommy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
TO w ciągu 4miechów skoczyły ponad 2x ???
Ja dzwoniłem w czerwcu to 800-1800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 957
powiedziałeś że warto, a dalej podajesz arguenty mówiące o tym że nie warto szukać, tylko lepiej jechać do Kielc do dr Rylskiego

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 585
kazAch nic takiego nie napisałem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy da się jakoś sprawdzić, czy to samodzielnie czy wykonując jakieś badania czy ginekomastia może się jeszcze sama cofnąć ? Jeszcze co dokładnie powinno być zbadane przy badaniu krwi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 585
raczej nie, chociaż nie wiadomo jaki jest twój przypadek. Najlepiej zrób foto. Badanie krwi to chyba ogólne, czyli czas krzepnięcia, grupa itd. Jeszcze do tego mocz, jonogram i usg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do tego badania krwi to chodziło mi bardziej o to jakie hormony i inne sprawy należy zbadać, żeby sprawdzić ewentualne źródło ginekomastii. Dodam jeszcze że mam teraz 17 lat (w styczniu 2011 będzie 18). Zdjęcie jak zrobię to wstawię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 585
nie wiem to trzeba iść do endokrynologa, to on chyba zleca badania, a tak w ogóle jeśli masz duże sutki i piersi przerośniete nie proporcjonalne do masy ciała to jest ginekomastia no bo cóż by innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do tego, że jest to ginekomastia to nie mam wątpliwości. Chciałbym tylko zrobić badania, żeby sprawdzić czy może jakieś hormony mają zbyt duże lub zbyt małe wartości. Gdzieś czytałem które hormony należy zbadać ale już nie pamiętam niestety.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium