SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571638

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
whey dzięki za odpowiedź:) Sog poszedł:) Jeśli robi odsysanie tłuszczu to zaj**iście super, bankowo wybiorę się do niego tylko ogarnę kasę:) Niby 200km mam do niego ale warto z pewnością:) Potem przejrzę trochę tych stron wcześniej to obadam co i jak ;) A co do tych lekarzy to pewnie masz rację. Daj znać jak będziesz dzwonił do lekarza jakie są obecnie terminy:) Jeszcze raz dzięki i Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40
Witam! Jestem 12 dni po zabiegu i jak na razie polecam ;) ale mam takie pytanie ściąganie szwów i ewentualne zdejmowanie płynu kosztuje coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6772
W zależności od tego ile kto tego tłuszczu ma, to robi odsysanie. Jednak sobie za to liczy dodatkowo. Za zdjęcie płynów/odsysanie szwów ktoś pisał że 50zł płacił chyba, ale głowy nie dam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1208
Tak koszt zdjęcia szwów to 50zł i ewentualnego odessania płynu :P
Gacek pokaż twoje foty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1553
Jestem jakies 2,5g po zabiegu
Fakt to b.krotko ale...

Na dziś dzień to jestem tak srednio zadowolony z efektu. Gdyz w okolicach brodawek (jednego cycka) pojawily sie podskórne stwardnienia!! ktore przebijaja sie delikatnie przy napietej skorze/miesniu. Wyglada to miejscami jakby pod skora nierownomiernie jest rozprowadzona tkanka tluszczowa. Faktura powierzchni przypomina nieco wyglad CElulitu! Takie delikatne zaglebienia (wyczuwalne zwlaszzca pod palcami) w miejscach tych stwardnien.Jak stoje luzem to moze tak tego nie widac, ale przy napieciu miesnia albo podniesieniu rąk w gore wyglada ch...
Nie wiem KUR... co to jest. Niby doktor mowil ze to moze byc plyn/limfa - ale usiłowal sciagnac to strzykawka i NIC ! nawet kropli. Poza tym Limfa byla by raczej miekka a to jest stosunkowo twarde jakby Zrosty - tyle ze jest to wokol brodawki w miejscu gdzie przeciez nie bylo wykonywanie Ciecie ... wiec o co chodzi ?
Co ciekawe jest to tylko na jednym cycku drugie jest niemal perfect stwardnienie tez wystepuje ale minimalnie i to w okolicach blisko ciecia.
Czy ktos z was ktory mial zabieg u Rylskiego mial cos podobnego ?
Niby mnie zapewnial ze zejdzie ale jakos srednio mi to sie widzi.
A moze jednak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6772
Ja miałem stwardnienia wokół tak samo, ale zeszły już, teraz tylko pod samym sutem są jeszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
Dzis dzwoniłem do dr.Rylskiego zabieg umówiłem na 1 lutego cena ok 2200zł. + kamizelka + badania wycinka gino. Takie mniej więcej są terminy. Nie mogę sie doczekać :)
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6772
Jakieś 6 tyg. po zabiegu, koszt 1000zł +kamizelka


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 721
Skad taka roznica w kosztach?



Zmieniony przez - Andrzejek_12 w dniu 2012-01-03 23:55:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6772
Wiele czynników, czy pracujesz czy się uczysz, wielkość gruczołu, czy trzeba liposukcję itd.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium