SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
tak tylko dodam, ze sam jeden lekarz zajmujacy sie estetyka powiedział ze to usg musi byc jakies 'lepszej jakosci' - te 'normalne' mimo tego ze wykrywaja wiele choróbsk podobno nie wykrywają ginekomastii! mi np. na usg wychodzi ze nie mam gino, a sam czuje (zreszta ta estetyczka tez czuła)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254
Siemka ja mam takie pytanie. Czy jest możliwość abym zrobił wszystkie potrzebne badania u siebie, bo jestem z warmi i mazur i nie widzi mi się jechać 2 razy do Kielc z mojego miasta nawet nie mam blisko pociągu. A tak badania bym zrobił na miejscu wysłał dla doktora a on my mi termin zabiegu wyznaczył? I jakie są potrzebne badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
xxAnimaLxx z tego co wiem nie trzeba zadnych badan, najlepiej zadzwoń do dr. i zapytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Panowie, mam takie jeszcze jedno pytanko do tych co mieli daleko do Dr. Rylskiego i jechali tam bez wcześniejszej wizyty tylko od razu na cięcie, powiedzcie mi czy wysyłaliście wcześniej Dr. jakieś zdjęcia na maila tego gino żeby wam to mniej więcej wycenił i wgl, czy ta wycena to jednak na miejscu ? Pozdróweczka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40
Byłem w takiej samej sytuacji jak Ty ;) przez telefon podajesz mniej więcej rozmary gino w skali od 1 do 4 i czy to jest jedno czy dwustronna ginekomastia :) i wtedy Ci doktor wycenia:) dodatkowo 100zł badanie i 60 kamizelka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Aa no okey rozumiem dzięki Razor za odpowiedź:) Jakieś tam stare USG mam z poprzedniego roku bodajże od tamtego czasu się delikatnie powiększyło więc mu powiem co tam pisze i dodam że troszkę się powiększyło od tamtego czasu:) Ciekawe na ile to wyceni hehe:) A jeśli chodzi o badanie to nie oddaję tego, bo w sumie nie ma sensu... gino to gino:) Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, sog poleciał:) Ps. Razor Ty którego stopnia gino miałeś? Wstawiałeś tutaj może fotki? Jeśli tak to jak byś mógł to podaj na których stronach bo nie chce mi się za bardzo przeglądać tych wszystkich stron tym bardziej że net chodzi mi jak zółw... Z góry dzięki . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40
Nie ma za co:) Ja nie dodawałem żadnych zdjęć, ale jak dzwoniłem do doktora to powiedziałem, że mam między 2, a 3 i to tylko prawostronną i wycenił mi na 1500zł. Jeśli chodzi o badanie usg jąder i tego gruczołu to miałem robione 3 lata wczesniej, a operacje miesiąc temu :) W razie jakichkolwiek pytań pisz z chęcią pomogę :) i polecam dr. Rylskiego :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Razor jesli mozesz to napisz w paru slowach jak u Ciebie samopoczucie po miesiacu, czy wrociles juz do pelnej sprawnosci i jak to prezentuje sie wizualnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Razor dzięki wielkie z odpowiedzi sog poszedł, a masz może zdjęcie tego Twojego gino przed zabiegiem? Bardzo bym Cię prosił żebyś wstawił albo mi podesłał :) Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium