SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571922

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 417
trzeba iść i nic się nie bać rekonwalescencja nie bezie taka zła. Za 3 tyg zabieg:D
sorki ze w 2 postach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Hej to znowu ja z tą niby lipomastią ( http://imageshack.us/f/837/img007d.jpg/ )

Zapomniałem dodać, że w lewy sutek jest większy... czy to nadal może oznaczać tylko lipomastie? Jak mówiłem nic pod nimi nie czuje, nawet jak się schyle i napne to suty wystają jak krowie ale nic nie czuć dosłownie nic ... a może powodem być moja wada klatki piersiowej? tzn. lewa strona bardziej odstaje od prawej ? I może dlatego jest tam więcej tłuszczyku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
Peter626 - lekka praca fizyczna? powiem ci jak było u mnie.Pierwszy dzien po zabiegu bolało jak cholera przy każdym najmniejszym ruchu, w nocy spanie tylko na plecach, nie mówie o ubraniu sie założeniu koszuli czy spodni samodzielnie, , 3dni spedziłem w łóżku.dopiero od 4dnia poczułem poprawe -wiekszy zakres ruchów rekami i wogóle.Tak jak pisał gino po tygodniu jest juz dużo lepiej, mozna prawie normalnie funkcjonować ale ja nie wykonuje żadnej nawet najlżejszej pracy.Trzymam sie tego co powiedział lekarz maxymalne oszczedzanie sie do momentu zdjęcia szwów.Ale nie koniecznie musi być tak u ciebie, zależy od wielkości gino , szybkości gojenia sie itd itd........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 956
Hej jak myślicie na ile wyceni mi dr Rylski gino w skali 1-4 jakie według was mam ? ; >




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
qulega - mysle żę masz 2-3 jesli sie uczysz to cena ok1500 .Zadzwoń do dr. będziesz wiedział na 100%./jedno czy dwustronne? bo coś na fotach słabo widać/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 956
Puki co studiuje; ).Obustronna na 2 zdjęciu może się wydawać ze się różnią wymiarami ale to tylko taki dziwny efekt cyce są takie same ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7367
Siema, mam podobny problem. Widze ze ceny u dr Rylskiego nie sa wysokie lecz mam jakies 500km do Szczecina i tu mam pytanie ilu potrzeba wizyt u niego by odbyc zabieg i jak dlugo nalezy czekac. Bo jak sie okaze ze trzeba jechac wiecej niz 2 razy to raczej nie bedzie mi sie oplacalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
Peter z mojego doświadczenia wiem, że zaczęło mi to przeszkadzać do takiego stopnia iż nawet nie myślałem o tym jak długo będzie trwała rekonwalescencja , oczywiście interesowałem się co będę mógł co nie ale już miałem tego dość. Także chłopie się nie zastanawiaj jak Ci "to" dokucza.

Lolex , piszesz że tylko gino... gino , lipo dla mnie jeden pies bo drażni tak samo. Nawet jeśli to TYLKO lipo to będzie ciężko bez zabiegu się pozbyć tego. U mnie tak jak pisałem wcześniej , również nic a nic nie wyczuwałem pod sutkami. Warstwa: tłuszcz , gino , tłuszcz. Proponuje się udać do lekarza niech oceni, najlepiej chirurga. W przypadku lipo czekałby Cie przypuszczam taki sam zabieg, odssysania a przy okazji usunięcia gruczołu. Bo po co ryzykować że to mogło być też gino ? ;]

Qulega , miałem mniejsze od Ciebie i oceniono mi na 3-4. Ale cena to nie tylko wielkość gino (głównie) ale też czy pracujesz uczysz się itp. Dr. Rylski wyrozumiały człowiek patrzy też na to. Ale najlepiej założyć z góry 2200 a później ewentualnie mile się zaskoczyć ;]

Ludludi - my tu raczej rozmawiamy o dr. Rylskim z kielc ;] a jeśli chodzi o niego to można się bezpośrednio na zabieg przez telefon nawet umówić chyba , chociaż proponuje 1 wizytę na określenie ceny itp oraz informacji dokładnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
@gino jak pójdę kiedyś do lekarza to spytaj się co to może być ... ;/ Wiem, że lipo i tak jest trudno zlikwidować ale nie chodzi mi tu o suty pierwszej klasy, ale tylko żeby tak bardzo nie odstawały, chociaż 1-szej klasy mi się marzą ;x Odsysanie tłuszczu mówisz? To jest drogie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
ludludi - ja byłem raz u dr.Rylskiego - tylko na zabiegu, bez wcześniejszych wizyt.Drugi raz jade na zdjęcie szwów i mam nadzieje że to będzie ostatni raz.Umawiałem sie przez telefon. Najlepiej zadzwoń do dr. napewno ci odpowie na wszystkie pytania.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium