SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 572149

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
no to ladnie nie usmiech mi sue jechac 500 kilosow ;( no nic jutro zadzwonie to bede madrzejszy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
No i mam byc dzis przed 15, wlasnie sie zbieram i jade , odezwe sie wieczorkiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
no to fajnie dzis jade na zabieg ze swiadomoscia ze pewno i tak bede musial jechac jeszcze raz jak sie nazbiera tego plynu... ale jak załoze od razu kamizele to sie nie bedzie zbieralo???no nic jak przezyje to jutro zdam relacje z wyprawy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 382
ludzie.. jesli mozecie polegac na sobie samych to ze wszystkim dacie rady.. ja bylem u rylskiego tylko raz na zabiegu od tego czasu nie mialem zadnego kontaktu z lekarzem.. przez wszystko przeszedlem sam bo zdrowie kazdy ma inne, nie mialy sensu pyt bo nie zawsze musi sie wszystko sprawdzac; plyn sie gromadzil nawet w ucisku tyle ze niewiele i sam sie wszystkim zajmowalem ;) i dzisiaj 2 miesiace po zabiegu (13.02.10) moge powiedziec ze jestem usatysfakcjonowany efektami i szczesliwy ze wreszcie jest normalnie.
p.s zrosty juz malutkie tuz pod obydwoma sutkami wyczuwalnie sie zmniejszyly, ciekawe czy calkowicie znikna ;) cwiczyc jako tako nie cwicze, mam to na codzien w pracy:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
Witam. Po pierwsze piotrdw widzialem cie chyba wczoraj ale jakis taki niepocieszony od niego wyszedles!?
Co do mnie to standardowo dojechalem do kielc znalazlem miejscówke wszedlem poczekalem kilka minut bo jak juz wspomnialem wczesniej przede mna byl kolega piotrdw i nastepnie ja. a wiec tak ogolny wywiad pokazalem co tam mam wzialem tabletke na "spokój" cisnienie i ti wszystko potem sie przebralem i na stół doktor cos tam porysowal znieczulenia ktore sa troche nie przyjene ale do wytrzymania parawanik i ciecie. trwalo to chyba cos okolo 2 godzin zabolalo raz moze dwa ale ogolnie do zniesienia potem opatrunek kamizela i po sprawie.gruczoly chyba nie za male nie za duze spakowal mi je w takie pojemniczki i zawiozlem je na badania. bolu wczoraj po zabiegu nie odczowalem dzisiaj troszku tak czuje ale na razie nic nie polykam oprocz antybiotyku ktory przepisal mi doktor. troche sie martwie tym ze juz jutro wyjezdza bo jak mowiecie ze jeszcze potem do niego jezdziliscie...sam nie wiem mi powiedzial ze nic sie nie bedzie dzialo tylko zebym sie szanowal wiec tak zamierzam zrobic mam nadzieje ze bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
Na pewno będzie ok tylko noś coś uciskowego

Pozdr

Ps. Postaram się w niedziele wrzucić zdjęcie po 3 miesiącach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
mam zalozona kamizelke caly czas a uciska niesamowicie wiec chyba wystarczy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
i tak trzymaj,staraj sie spac na plecach,i nie rob gwaltownych ruchow. U mnie to sa tylko zrosty na prawej str.dosc widoczne bo troche odsatje mi cyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 445
Kurde u mnie jest problem taki że te pimpki :D nie wiem jak to nazwać co są na środku sutów zapadły się i przez to odstają całe sutki nie wiem myślicie że to jeszcze wróci do normy? W sobotę 4 tydzień dokładnie i już prawe całe strupy poschodziły choć miejscami jescze są. Bede smarował contratubexem nie wiem czy tak się pisze ale ktoś tą maśc już tutaj wymieniał w aptece polecili mi to samo zobaczymy jak to będzie w przyszłym tygodniu w połowie wrzucę zdjęcia bo powinno to juz dobrze wyglądać z samymi bliznami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290568
daj zdjecie to bdzie latwiej cokolwiek powiedziec,
moze tluszczu masz duzo i dlatego sie zapadly...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium