SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 572260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
witam.U mnie spoko,nic nie boli,nie zdejmuje ospatrunku az do zdjecia szwow.20 znow do kilec na zdjecie.Ciekawe jak to wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
Stary według mnie tylko gorzej... nie wyobrażam sobie tej zaschniętej krwi i bakterii które się na szwach zebrały... lepiej to zdezynfekuj do czysta i później już noś ile będziesz chciał to tylko 3 min Ci zajmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190
bluem prosba wez cosa napisz szerzeoj o tej zmienie opatrunku tez mialem zabieg w sobote i nie odklejałem nawet tego bo zupelnie zielony jestem nie wypytałem sie doktora czym to przemyc jaki opatrunek bede wdzieczny za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
bluem,Rylski do mnie dzwonil w niedziele dzien pom po zabiegu. I wlasnie niewiem dlaczego mi nie kazal ich zmieniac,az do momentu zdjecia szwow.Mowil ze tam i tak nic nie bedzie sie dzialo.Sam sie zdziwilem,no ale chyba w sobote sobie zmienie ten opatrunek,bo w sumie to dobrze mowisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
isah spiryt,czyste waciki,noi czyste rece i do dziela,Odklejasz,cieszysz sie ze juz niemasz tego go.na,przemywasz spirytusem,gaza,i plastry.I gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
Bo się nie powinno dziać... ja zmieniałem kilka razy i ten 1 jest naprawdę ważny... masz stara zaschniętą krew i według mnie tam jest idealne miejsce dla bakterii bo przecież się pocisz tym bardziej pod kamizelką... Poza tym ja jestem 3 tyg po a już śladu nie mam i ćwiczę normalnie i nie czuje w ogóle że miałem operacje...

Ps. Co do samej zmiany opatrunku... normalnie odklejasz, wacik woda utleniona lub spirytus no i delikatnie odkażasz. Zakładasz czysty. Mi później już nic się nie sączyła krew i miałem wszystko czyściutko.

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046


Ciekawy filmik znalazłem POLECAM OBEJRZEĆ !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
img97.imageshack.us/img97/8954/obraz243c.jpg
img502.imageshack.us/img502/7540/obraz241x.jpg

a wiec bylem u endokrynologa i na usg i okazalo sie ze jest tam sam tluszcz, jestem zdziwiony no ale przynajmniej obejdzie sie bez operacji. teraz tylko trzeba duzo spalac to..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190
no to ciewbie oszukał chyba watpie zeby to tluszcz byl suty bys mial normalne wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
u mnie tez podobno byl sam tłuszcz i tez bylem na usg na ktorym nic na to wsakzywalo na to zebym mial gino.Ale jak Dr.rylski mi wycial, to mialem gino mieszane,fakt ze z wieksza iloscia tluszczu,no ale bylo.POwodzenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium