SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 570600

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
na blizny stosowalem CONTRATUBEX. tubka 50g kosztuje ok.50zl ale mozna kupic 20g za niecale 30zl i tez starczy bo mi z tej duzej zostalo polowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
mi lekarz polecil veraderm, dermatix lub plastry slikonowe popytam jeszcze jak bede w poniedzialek

niby dermatix jest najlepsza ale droga :/ prawie 200 zl

Zmieniony przez - jaroo23 w dniu 2010-01-27 16:16:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc chlopaki mam pytanie czy ktos po zabiegu zglaszal to do PZU??ja dizs dzwonilem i gosciu powiedzila ze mozna zglaszac cos takiege ktos to juz robil??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
siwy no niby mozna zglaszac i tam jakis % zwracaja ale nie wiem jak to jest dokladnie fajnie byloby jak by cos oddali :) daj znac jak bys sie czegos dowiedzial pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tegoc o zrozumialem to facet powiedzial ze mam przyjsc z pelna dokumentacja od lekarza i badaniami i ocenia uszczerbek na zdrowiu i wyplacaja kase no i jak ponosilem jakies koszta to tez wziasc rachunek to moze tez bedzie jakas refundacja tak to brzmialo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
czarno to widze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1085
Nie rozumiem was czemu chodzicie na prywatne zabiegi? Jak NFZ REFUNDUJE ZABIEG USUNIĘCIA GINO.

Ćwiczyć, Trenować!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
bokser ze wzgledow czysto estetycznych :) brak zaufania do partaczy operujacych przez nfz a cena nie gra roli jak dla mnie, chodzi o to zeby wszystko ladnie wygladalo dlatego chirurg plastyk prywatnie.

ja oczywiscie moglbym przez nfz ale jak juz kiedys pisalem po rozmowie z chirurgiem stwierdzilem ze sie chlop do tego nie nadaje powiedzial mi ze po operacji bedzie to wygladalo gorzej niz przed i ze beda duze widoczne sznyty :/ nie zaluje ani zeta teraz tylko kilka miesiecy kuracji z dobrym zelem na blizny (dermatix :) ) i sladu nie bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
To sie nazywa refundacja, ale zanim dojdziesz do tego zabiegu to wydasz ok 1000 i zjesz sporo nerwow. Ja juz sie nasłuchałem porad typu: schudnij ( wtedy wazyłem moze z 70 kg przy 180 cm ), albo nie jedz kurczakow ( podstawa na siłowni ) Zeby od niejedzenia kurczakow to znikało to nikt nie robił by operacji po kilka tysiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
wydasz 1000 zl sporo nerwow... a po przebudzeniu okaze sie ze nie masz nogi bo im sie po***... hahahaaa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium