SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 570958

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
Może być. Daj foto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
p4rys powiedz mi dokladnie jak sobie odessale ten plyn z suta bo zrobilem podejscie i masakra:P gdzie dokladnie wbiles?>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
bluem musisz dać foto z tymi zrostami moze poprostu przewrazliwiony jestes:) rylski nic wam nie mowil ile te zrosty moga schodzic 1rok, 2, 10...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lekarz nie odpowie na takie pytanie bo nie wie:)to kwestia indywidualna jedne moze miec kilka dni tygodni a inny kilka lat lub zostana do konca zgrubienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
hmm no masz racje. siwy a tobie sie jeszcze płyn zbiera? u ciebie to powinno byc juz wszystko "cycuś" bo ty miales male gino z tego co pamietam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 463
Jeżeli chce zasięgnąc porady endoktrynologa to muszę iśc do swojej przychodnii (na pewno będzie w mojej?) czy szukac gabinetow? Nie mam zielonego pojęcia :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17248
co Ci szkodzi się przejść ? jak nie będzie szukaj prywatnie lub poproś o jakieś skierowanie od lekarza rodzinnego do którego uczęszczasz .

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 382
no normalnie siwywdz, biore szczykawke z igłą i wbijam nie pod katem prostym w suta tylko rownolegle do ciała gdzie sie sutek zaczyna że ręką opierasz sie na mostku.. jak sie skora przebije z 1cm wystarczy wsunąć i pociągniesz troche szczykawke jak przestanie się do niej sączyć to end :P ale instrukcja :D przewaznie mam z 1ml i to wystarczy zeby bylo widoczne.. tzn 2 razy probowalem
mysle ze przestanie sie wydzielac az calkowicie w srodku wszystko sie unormuje no bo poki co troche go wypycha w ten sposob..



Zmieniony przez - p4rys w dniu 2010-03-01 17:34:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy mi sie zbiera bo nie bylem u lekarza a sam dopiero dzis sprobuje:) tzn lewy wyglada cacy juz a prawy jak by sam sutek byl wypchniety jak go dotykam to mieciutki jak poduszka;P skora juz sie obkurczyla prawie cala ale ten sutek delikatnie wnerwia mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie wiem albo nie umiem alebo nie ma tam plynu bo jak jzu sie wbije i czuc ze igla jest w polowie suta pod nim to jak ciagne tloczek to ic nie leci samo powitrze a bardziej cisnienie bo tloczek wraca na swoje miejsce jak by sie walilo strzala w tylek i robilo aspiracje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium