SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 572361

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 957
ja zapytam jeszcze raz:) wiem, że wielu już robiło badania hormonów. Które hormony powinienem zbadać żeby znaleśc ewentualną przyczynę gino??

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11115
prolaktyna testosteron estradiol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 957
na pewno te 3 hormony wystarczą?? Na reszcie ktoś pomógł w tej sprawie:) dzięki piękne!
A jak tam z masowaniem>?? chodzi rane czy o zrosty? Co masować, no i kiedy najlepiej zacząć??

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 585
ja zacząłem masować miesiąc po zabiegu, te zrosty takie twarde. Teraz chce od stycznia zapisać się na siłownie, jak myślicie czy po 1,5 miesiąca już można ćwiczyć, żeby się nic nie poprzestawiało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 957
ja tam wole poczekać te 8 tygodni tak jak doktor kazał. Mówił o 4 tygodniach w kamizelce i 4 bez kamizelki. Dopiero potem kazał wrócić do ćwiczeń. Jak już czekałeś 1,5 miesiąca, to ja bym dla pewności jeszcze dwa tygodnie poczekał.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 952
Panowie, mam pytanko - przeczytałem kilka stron, ale nie znalazłem odpowiedzi.
Czy jest tu jakiś "przypadek", że ginekomastia sama zeszła, tj. bez operacji, że tak powiem "z wiekiem"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2365
Witam! Dziś byłem na badaniach i podaje dla zainteresowanych. TSH, LH, Estradiol, Prolaktyna, Beta-HCG, Testosteron, całkowity koszt 107zł. Badania zlecone przez prywatnego endokrynologa. Jutro jade po wyniki i umawiam sie na konsultacje u endo, a pozniej juz tylko pod skalpel ... ;) zacząłem od USG które potwierdziło to co już wiedzialem ;) następnie wizyta prywatna, teraz badania i już z górki ;)

Midnight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
Sory ale jak to wreszcie jest. Gino to musi bys powiekszona cała piers do rozmiarów i kształtow jakie mają kobiety czy wystarczy że jest jakis mały guzek i to juz sie nazywa gino???? (potrafie odróżnic gino od lipo)
Czy dawki metanabolu 20mg na dzien (w moim przypadku to bardzo minimalna dawka bo waga 88) mogą zrobić coś z tymi guzkami ze staną sie one większe? nawet jeśli sie zabezpiecze nolvą? gdyby wystąpiła to są jakies łatwo dostępne SKUTECZNE srodki aby zachamować rozwoj tego shitu?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
Sory ale jak to wreszcie jest. Gino to musi bys powiekszona cała piers do rozmiarów i kształtow jakie mają kobiety czy wystarczy że jest jakis mały guzek i to juz sie nazywa gino???? (potrafie odróżnic gino od lipo)
Czy dawki metanabolu 20mg na dzien (w moim przypadku to bardzo minimalna dawka bo waga 88) mogą zrobić coś z tymi guzkami ze staną sie one większe? nawet jeśli sie zabezpiecze nolvą? gdyby wystąpiła to są jakies łatwo dostępne SKUTECZNE srodki aby zachamować rozwoj tego shitu???

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2365
nie, nie musi byc powiekszona jak u kobiety ;D ''mały guzek'' pod sutkiem może byc powiększonym gruczołem a to już na pewno gino. Doping na pewno przyczynia sie do powstawania gino, natomiast dokładnie nie jestem w stanie Ci powiedziec jak to w Twoim przypadku jest. Jeśli masz tak jak w profilu 17 lat to jest duże prawdopodobieństwo, że u Ciebie problem z gino może sie jeszcze pogłebic. O Nolvie ktoś pisał a andractim działa z małym skutkiem, jest w dodatku drogi i trudno dostępny w polsce.

Zmieniony przez - MDNT w dniu 2010-12-28 19:41:07

Midnight

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium