SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 570585

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2194
mam kilka pytań organizacyjnych zanim zacznę moją przeprawę przez te wszystkie NFZowe procedury.

1.Czy lekarzowi do którego się zgłoszę mam się przyznac, ze to od koksu? Miałem kilka krótkich cykli około 10 lat temu, więc nie wiem czy ma to znaczenie dla zabiegu, a byc moze jak się przyznam to konował odesle mnie z kwitkiem.

2.Po jakim czasie mozna wrócic do treningu? oczywiście każdy inaczej, ale jakies takie widełki podajcie.

3.Jak jest wykonywany zabieg?Siedzi się, lezy, czy jakos w pozycji półleżacej?Widac jak człowieka tna?Aha i ważne-jakie jest znieczulenie? Total narkoza czy ma się świadomośc?

4.W lutym mam wizytę u endokrynologa, w innej sprawie. Pokazac mu to, mozna zacząc właśnie od endo?

Nazywam się Vincent Cocotti i reprezentuję interesy pana Blue Lou Boyle'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. ja sie przyznalem :) lekarze zawsze dotrzymuja tajemnic zwiazane z pacjetem chyba ze jestes morderca to cie wypucuje jak cie uspi:P
2.taka normalna granica to 1-2 miesiace jak chodzi o klate wiadomo ze nogi mozesz robic juz po zdjeciu szwow ale do miesiaca lepiej uciskac klate kamizelka lub koszulka elastyczna ewentualnie bandarze
3.zawsze lezysz na stole zakladaja ci parawanik kolo szyji zebys nie widzial co sie dzieje bo klate troche rozciagaja moglo by to pacjeta zszokowac a jak bedzie ogulne to lezysz i spisz:) ja osobiscie pierwszy raz sie spotkalem u Dr.ryklskiego ze robi zabiegi w znieczuleniu miejscowym ale to swiadczy o dobrym lekarzu:)
4.jak bedziesz u endo to oczywiscie ze mozes zpokazac dowiesz sie co to jest dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2194
Dzieki.Sog oczywiście.

Nazywam się Vincent Cocotti i reprezentuję interesy pana Blue Lou Boyle'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 208
Co z tym masowaniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Cześć wszystkim, piszę do was w bardzo przykrej sprawie... Otóż moja klata od ładnych paru lat jest nie taka jak powinna. Mam albo gino albo lipo no albo nic. Mam 170cm wzrostu i ważę 92kg i 17lat(rocznikowo)Ćwiczyę na siłce siłce dwa lata, koksu nie było - były tylko suplementy.... Wiem, że mam za dużo tłuszczu -ale poza tym to chyba coś jest z tą klatą... W jakiej fazie dojrzewania jestem - pachy, jaja i twarz owłosione. Owłosienie na klacie po mału rośnie. Akuat w tym momencie to wyglądam tragicznie - ponad 3 tygonie bez ćwiczeń. Zrobiłem sobie przerwę, bez diety, alkohol i te sprawy. Jak miałem zaczać redukcję to miałem pewne poważne problemy z... nie ważne co to było - już wszystko ok.
PS. takie zaokrąglenia z boku klaty porobiły mi się przez ostatnie 3 tygodnie - normalnie tego nie mam.

Foty poniżej - zero pompy, otłusczenie spore.
Fotki na serwerze ponieważ są dużych rozmiarów- po to, żeby można było lepiej ocenić co to jest.
http://img200.imageshack.us/gal.php?g=41057647.jpg

Bardzo proszę o obejrzenie moich zdjęć - ta klata to dla mnie przykry problem. Bardzo Was proszę. Dodam jeszcze, że mój 45 letni tata ze sporą nadwagą też ma takie cyce i suty coś podobnego do lipo. Mój 6 letni braciszek też to ma - jest grubawy.

Zmieniony przez - xXx 222 w dniu 2010-01-20 01:00:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemanko chlopie powiem ci ze ogolnie masz spora nadwage ja mam 183 i waze 92 i tez bym troche chcial sie odtluscic:)no ale mniejsza z tym> Z tego co widze to masz gino trzeba ciac!mozna bylo by troche zrzucic ale to przy dobrej diecie i wysilku na silce spalisz tylko tluszcz z klaty ktory i tak ciezko schodzi jak masz male guzki to nie wygladalo by to zle :)podstawa to badania zrob sobie usg prywatnie pogadaj z lekarzem i sie dowiesz wszystkiego dokladnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Tylko, że ja CHYBA nie czuję guzków. Mam tłuszcz a zaraz pod nim mieśnie klatki. Owszem, jak zbiorę dużo skóry w dłoń to mam taką twardawą cześć w środku no ale to tak samo jak na brzuchu czy tyłku czy udach. USG spróbuję sobie zrobić.

Możliwe, ze miałbym możliwość zrobienia sobie samemu USG... Tylko co ja na tym monitorze zobaczę ;( ?

Zmieniony przez - xXx 222 w dniu 2010-01-20 14:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341


pisalem na stronie bodaj 17 moja historie od pierwszej wizyty az do zlecenia terminu na operacje.. ku mojemu zdziwieniu faktycznie, odbyla sie ona czysto na refundacji przez NFZ. niestety, doszlo do komplikacji po zabiegu- nna prawym cycu zrobil sie obrzek wielkosci dorodnego ananasa(nie przesadzam, mysle ze nawet byl wiekszy) no wiec od razu dawaj do lekarza. wycisnal conieco, posralem sie prawie z bolu swoja droga. dzisiaj jest drugi dzien po zabiegu, po opuchlizny sladu nie ma natomiast zakrzepy poostaly i musze je stopniowo rozmasowywac. jutro zdjecie drenow (tych rureczek ze zbiorniczkami) i okaze sie jak to wszystko wyglada niemalze finalowo. ta fota jest na dwa dni po zabiegu (z dzisiaj rano a cieli mnie w poniedielnik)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda ze nie zrobiles foty z bliska ale z tego co widze to nie ciekawie to wyglaca zawsze sie zastanawiaalem czemu wstawiaja te dreny>>??bo przeciesz po zabiegu odrazu nie widac czy plyn bedzie sie zbieral czy nie zreszta to kwestia indywidualna!!ja mialem zrobic zabieg w swoim miescie gdzie pani dokto to jakas za***isat niby laska ale jak zaczela mi mowic ze bede siedzial 1-2 dni w szpitalu na obserwacji i ze bede mial dreny i ze zabieg jest w znieczuleniu ogolnym to mi sie odechcialo zreszta cena byla kosmiczna 5500zl dzieki bogu zrobiulem zabieg u Rylskiego i jestem jak narazie bardzo zadowolony zero zbierania sie plynow zero bolu w czasie zabiegu nawet po nie bralem zadnych prochow dzis mija 4 dzien i jest lajtowo!a wracajac do ciebie proponuje ci mocno uciskac klate po zdjeciu drenow kup kamizelke lub cos elastycznego na klate i za jakis czas bedzie oki:) daj jakas jeszcze fote i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341


po co kamilzelka/bandaz? od momentu wyjscia ze szpitala 2x dziennie smaruje suty wodka i lipohepem i zakladam elastyczny bandaz w poprzek tulowia a na prawego 4x dziennie robie oklady z altacetu i masuje krwiaki. gwoli scislosci jutro zdjecie drenow a pon zdjecie szwow. ile czasu absencji od silowni? kurde forma powoli sie szykowala i chooj.. no ale jednak, kto mial gino ten wie jak to masakrycznie wazne. tutaj zdjecia z bliska sutow, jeszcze sa rurki wiec to troche nieksztaltne, a prawy letko opuchneity jeszcze..
wiem ze nie wyglada to perfekcyjnie ale uwierzcie mi, ze pozycja startowa byla no coz.. jak patrze na wasze suty sprzed zabiegow to mowiac krotko, byly one w porownaniu z moimi malawe..%)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium