SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571608

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
jaroo23 ja tez robilem USG okazalo sie ze tam nic niema, a czuje gruczol i niewiem dalczego nie widac bylo tego.Mialem dwa zabiegi na odssysanie,troche pomoglo,widac efekty ale cyce zostaly. Wiec teraz trzeba chyba wycicac gruczol bo nic innego nie zostaje.Wstaw foty bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
bondzo_86 gdzie robiles odsysanie i ile placiles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
jaroo23 najlepiej jakbyś fotki zapodał ale generalnie sprawa jest prosta jeśli masz cyce a sutki płaskie to lipo a jeśli suty odstaja to na 100% ginekomastia! przemyśl to bo jesli zrobisz kosztowną liposukcje a to będzie gino to się rozczarujesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244


lipomastia 5000zl ginekomastia 5000 a ja mam gino+lipo i teraz nie wiem czy wytna mi tylko sam gruczol zostawiajac tluszcz bo to juz lipo i za to dodatkowa oplata czy przed wycieciem usuna tez tluszcz traktujac to jako jeden zabieg w cenie 5000zl zaraz do nich napisze nie daje mi to spokoju :/

suty teraz male bo troche zimno ale normalnie jak paczki

Zmieniony przez - jaroo23 w dniu 2010-01-14 12:02:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
zadzwon - bedziesz wiedzial wszystko za pare sekund - placisz wiec masz prawo wymagac

gdzie to chcesz robic i skad wiesz ze masz gruczol powiekszony, wyszlo na usg czy czujesz - pytam bo duzo fetu tam widze wiec mysle ze liposukcja moze dac dobry rezultat ale jesli gruczoly tez sa powieiszone - to i je trzeba wyciac

powodzenia

Zmieniony przez - Antonek w dniu 2010-01-14 12:05:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244


aestheticmed szczecin niby najlepsza klinika chirurgii plastycznej w polsce z badania usg wynika ze jest tylko tkanka tluszczowa ale pod sutem wyczuwam duzy gruczol zobacze co chirug powie gorzej jak bedzie to tylko tluszcz a ja zaplace 5000 za odsysanie co moglbym zrobic za polowe ceny i tez byloby dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
placilem 2tysie,za pierwszy zabieg.Po czym za jakies 3,5 miecha znow sie do nich wybralem na kontrol,noi zaproponowal potorzenie zabiegu i wtedy nic nie placilem,efekty widac ale tylko po bokach czyli pod pachami,a cyce jak byly tak są. USG nic mi nie wykazalo. Teraz czekam na lepsza pogode i mam zamiar sie wybrac do Dr.Rylskiego,Niechce miec juz tego scierwa w sobie a wiem ze mam bo czuje gruczol nawet,jak mocniej scisne to odznacza sie pod skora. Mam troche nadwagi 100 kg przy 180 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
wrzucisz zdjecia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821


niewiem jak wstawic fote w jednym poscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
tzn kilka fotek w jednym poscie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium