SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 570838

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
ech "rzeczywiście"-mialo byc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Tez mialem zabieg u dr Bednarskiego. Wszystko jest ok, jak bede mial wiecej czasu to wszystko opisze i zrobie aktualne foty.


pozdrawiam

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
metadon zaglądasz jeszcze? jak tam, dzieje sie cos ciekawego czy nadal bez zmian u Ciebie to juz powinno byc "cycuś"...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
Może mi ktoś powiedzieć po jakim czasie od zdjęciu szwów można zacząć masować blizny aby były jak najmniej widoczne. I żeby te zgrubienia zlikwidować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
Panowie ktorzy mieli zabieg u Dr,Rylskiego,czy mozecie wymienic kilka rzeczy ktore wam sie nie spodobaly po zabiegu? Prosilbym o odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
Zdrowych i Wesołych Świąt zarówno dla tych przed jak i po zabiegu, żeby te święta były waszymi ostatnimi z ginekomastią

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
To jest moje postanowienie nr 1 na te swieta. Zrobie wszystko aby za rok swieta były wyjątkowe bez tego g***a bo narazie wszyscy zyczą mi dobrych ocen itp. a ja tak naprawde potrzebuje do szczescia tylko jednej rzeczy ... wyciecia tego gowna. Z tym to nic mnie nie cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
Witam:)sorki że się nie odzywam ale padł mi komp.pisze teraz z telefonu.u mnie wygląda to tak że blizn praktycznie nie widać,tylko minimalnie na jednym.tylko że suty jakieś 2-3 tyg po zdjęciu szwów i bandaza jakby się załamały i część poniżej tego załamania lekko odstaje.chociaż linii tego załamania już nie widać tak więc może wszystko się wyrówna-jedyne co mnie martwi to wyczuwalne zrosty pod sutkami i to że suty są nadal odretwiale jak po zabiegu.foto wrzuce jak naprawie kompa czyli za jakieś 2 tyg.wtedy też odpowiem na ewentualne pytania bo chyba na razie już tu nie zajrze:(i widzę że rylski cenę podniósł:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
czemu podniosl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
bo ja robiłem zabieg za 700zł a juz teraz kosztuje 1200... :)


ale mimo wszystko oplaca sie u niego to wyciac... kurde nie pamietam juz prawie jak to gino na psychike działało... dopiero przypominam sobie jak czytam wasze wypowiedzi...

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium