SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571042

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 336
Nadejszła wiekopomna chwiła :D
Jutro 8:00 Szpital Spec. we Wrocławiu, Oddział Chirurgi Plastycznej- wreszcie pozbędę sie tego shitu :0
Wiecej informacji i zdjęc po zabiegu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 721
gino i jak, robisz ten sposób na zrosty?

ja chyba od jutra zaczynam bo jednak czuję że samo to nie zejdzie, a bardzo dziwnie się chodzi z tymi zrostami bez kamizelki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2962
Witam powoli kończę czytać temat, i coraz bardzie mam obawy że również mogę mieć to coś zamiast lipomasti. Wiec fajnie by było jak ktoś ocenił foty.. Myślałem nad tym żeby to spalić, ale ja ogólnie mam bardzo mało tłuszczu a bardziej zależy mi na masie, więc jakoś nie widzi mi się jeszcze bardziej chudnąć.







Zmieniony przez - Razorik w dniu 2012-03-06 16:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 721
zrob USG i bedziesz pewien.

na moje oko niestety gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
Razorik - było sto razy, jak wyczuwasz jakieś stwardnienie, guzek pod sutkiem ,to gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
Nie jestem po zabiegu, byłem u lekarza oraz zrobiłem USG i to 2 razy u różnych specjalistów no i wyszło, że nie mam Lipo ani Gino, ale wiedziałem, że coś jest nie tak-nie byłem zadowolony ze swojego wyglądu. Podjąłem ciężkie wysiłki żeby to zredukować tłuszcz w tych miejscach(aeroby i katowanie klatki)dużo się zmieniło, ale nie do końca jestem usatysfakcjonowany. Co do znajomości tematu to wydaje mi się, że rzadko kto potrafi odróżnić Lipo od Gino a lekarze, którzy wykonują zabiegi w Polsce robią błąd bo nie wykonują liposukcji przy wycinaniu gruczołu i z tego powodu niektórzy z was mają problem zapadniętych brodawek. Polecam przy lipomastii korzystanie z zabiegów laserowych albo lipolizy zawsze lepiej spróbować. Czekam na wasze zdjęcia i opinie na temat innych lekarzy i chirurgów plastycznych bo te, które obserwowałem są dalekie od ideału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
mister29 - nie wiesz czy gino?, przed chwilą pisałem ,post wyżej. Usg podobno nie daje 100%pewnosci /pisał ktoś kilka stron wczesniej/ ale jak robiłes 2 razy to powinno wykazać, u mnie wykazało za pierwszym razem.
No więc, niektórzy lekarze w Polsce WYKONUJĄ liposukcje przy zabiegu gino- ja miałem W Kielcach / nie rozumiem związku liposukcji z zapadnietymi brodawkami/Co do lipomastii , wg mnie niepotrzebne sa żadne zabiegi, wystarczy zgubic zbędny smalec /aeroby,dieta/ i będzie ok.Bardzo łatwo rozpoznać gino/lipo. Jeszcze jadna ważna rzecz, każda ingerencja skalpela pozostawi jakiś ślad,po zabiegu/operacji nie będzie tak jak "dała natura przy urodzeniu" u jednych bardziej u innych mniej ale slad jakiś zawsze zostanie.Amen:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62




Siemanko, odkleiłem lepce :P Jestem 3 tygodnie po zabiegu i jestem bardzo zadowolony :) Oceńcie sami. Foty przed zabiegiem na stronie 273
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
Liposukcję łączy się z zabiegiem usuwania gruczołu żeby uniknąć nierówności i spowodować,że pacjent będzie miał za razem wyrzeźbioną i pozbawioną tłuszczu klatkę, ale w Polsce robi się wszystko łebkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 417
ginokon , świetnie to wygląda jak na 3 tyg po zabiegu. Ja miałem operacje 1 marca w Kielcach za ok tydzień zdjęcie szwów, nie mogę się już doczekać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium