SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 572378

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bluem ja mam wyciety w calosci i prawy jak i lewy reaguje na zmiane temperatur wiec przestan gadac glupoty i tez gadalem z Rylskim na ten temat !pomysl jak ci skora na klacie sie sciaga pod wplywem zimna to skora na sutku nie??3 strony wczesniej zet5u tez dal zdjecia i napisal ze delikatnie sie podkurczyly a klata u niego wyglada tez swietnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zreszta nie ma sie co klucic trzeba poczekac i zobaczyc jak sie to zagoi bo na poprawke to i tak za wczesnie daj foty jakies najlepiej to sie zobaczy moze jestes bardziej przewrazliwiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2371
3 miesiace - to długo ale co sie moze zmienic niemam juz opuchlizny zadnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
Może masz jeszcze płyn... ale moim zdaniem po prostu nie masz wyciętego całego gruczołu. Basta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2371
Dobra - Uwazacie ze wyprawa do lekarza który mi to robił coś da ? On chyba uwaza ze zrobił wszystko super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
Możesz zapodać foto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190
witam czy moglby ktos napisac w jaki dzien najlepiej dzwonic do dr.Rylskiego . Czy potrzebna jest grupa krwi do zabiegu (bo chciałbym ustawic sie przez fona odrazu na zabieg bo mam troche drogi )dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
Nie jest potrzebna grupa krwi. Od pon do piątku Mi się udało dodzwonić najłatwiej w godzinach 19-20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Ja sie dodzwoniłem ok 20. Jak masz wykryte gino na usg to mozna odrazu na zabieg, inaczej nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
Ja nie miałem żadnego usg a jestem po zabiegu... :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium