SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 570647

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
Yourinian ja dla przykładu byłem ok 2 lat temu u chirurga plastyka prywatnie. Zapłaciłem 100zł za wizyte i powiedział że tysiące mężczyzn ma to samo że nic nie da się z tym zrobić że taka moja natura. I to powiedział w prywatnej klinice chirurg plastyk któremu za zabieg bym normalnie zapłacił. Wtedy się masakrycznie podłamałem, aż w końcu trafiłem na to forum i uświadomiłem się że mnie w ch... zrobił i kase tylko wziął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 463
Powiem, że mnie to lekko przeraziło. Ja osobiscie jestem pewny, że mam gino, gorzej z moimi rodzicami, którzy muszą podpisac zgodę (mam 17lat, ur. w lutym) i liczyłbym również z ich strony na jakies dofinansowanie. Wątpie by uwierzyli w "no jakis koles w necie mi powiedział" a chcieli by jakieś kwitki od lekarzy itp. Że ci lekarze publiczni w*****a robią to nic dziwnego, ale prywatni?! Jak udowodnie rodzicom moją 'chorobe' ;d ?

Musze z nimi to ugadac do 25 kwietnia kiedy doktor wróci i wtedy od razu się zapisuje na operejszyn :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
ja mam 17 lat, byłem u trzech lekarzy publicznych i wszyscy zdiagnozowali od razu... więc nie róbcie już z nich takich potworów :P

Zmieniony przez - Mathieu93 w dniu 2010-04-12 22:20:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
To miałeś farta Mathieu93 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 445
Dokładnie, ja byłem u rodzinnego a potem na usg. "Nie ma problemu, nie jeść kurczaków, ćwiczyć". Pojechałem wyciąć to gruczoły wielkości porównywalnej trochę mniejsze od małego kurzego jajka ciężko opisać :D
A z tą kamizelką to zależy mi przeszkadzała bo potrafiła wystawać spod kołnierzyka i już by było, ale i tak myślę że jak jeszcze buda to z 2-3 tygodnie w domu. Ja tyle siedziałem bo tak radzili i dobrze bo wiadomo jak to w budzie ktoś przywali czy coś, mnie to już spotkało pierwszego dnia po powrocie także jak jest możliwość to siedziec, wiem teraz końcówka to cieżko bedzie no ostatecznie to bardzo bardzo uważać żeby nie oberwać :)

Zmieniony przez - mano32 w dniu 2010-04-12 23:33:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
no chłopaki ja jutro jade na 15 ale nie powiem bo jestem troche posrany... mozecie mi napisac co braliscie ze soba i tak wogóle...mam nadzieje ze bedzie dobrze i ze wkoncu pozbede sie tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
ja nic nie brałem
i nie było żadnego stresu (do momentu pierwszego bólu :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
Stres to Ci dopiero dopadnie w poczekalni haha zapewniam! :D

Ale będzie dobrze, trzymam kciuki!:)

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
potwierdzam stres sie pojawi ;) , a tak btw to lewy cyc spuchł mi jak baniak , prawy nic a nic , porobily sue jakies wylewy i ciagle sie powiekszaja.......mial ktos cos takiego ??. Opatrunkow jeszcze nie sciagalem, chyba zadzwonie jutro do doktora ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
Chłopie dzwoń i to szybko mi też na lewym się zrobiła bania cyc jak u baby był i mnie bardzo napierdzialał i twardy jak kamień a prawy normalny . Poprostu prawdopodobmnie Ci się nazbierało krwi i płynu. A to trzeba jeszcze raz rozcinać przepłukać solą fizjologiczną i wyczyścić. Ja tak miałem , tak ze na drugi dzień po zabiegu znowu byłem na stole.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium