SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytalem sie o masc to powiedzial ze nei trzeba przepisal ketonal i antybiotyk za 2 tygodnie ide na zdjecie szwow ob bylo wszystko pieknie:__)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 367
wczesniej pisales ze kiedys kupiles masc i nic nie dalo? co to byla za masc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
siwywdz powodzenia życze! żeby to jak najlepiej wyglądało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.allsaintsclinic.org/testosterone-gel.shtml  mialem 2tubki i nic nie dalo duzo bylo o tym na necie niby pomaga za***iscie ale dla mnie tolipa jestem zywym przykladem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
a powiedz czy miałeś troche tłuszczyku czy sam gruczoł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam gruczol bardzo maly kolo 2cm ale zastosowal jakas nowa technike i wyskrobal troche tluszczu z klaty i dal pod sam sutek zeby po wygojeniu nmie bylo zapadnietych sutkow tylko wygladalo to naturalnie jakos tak powiedzial :)myslalem ze bedzie bardzo bolalo ale jest oki da sie wytrzymac bez tablet na bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macie jakas technike wiazania opatrunku zeby sie bandaz nie sciagalz klaty?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 382
siwywdz, ile buliłeś w końcu? tyle co wcześniej tutaj mówili?:P jutro dzwonie do dr.rylskiego się umówić na zabieg :D mam nadzieje tam dojechać ze śląska :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1200zl za 2 tygodnie na zdjecie szwow jutro moze kupie kamizelke a jaknie to bede nosil bardzo obcisla koszulke dam za pare dni jakies foty sam jestem ciekawy jak to bedzie wygladalo za pare dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
p4rys jak bedziesz dzwonił to dowiedz sie czy sobota to jedyny termin w tygodniu w ktorym ten dr operuje czy operuje tez w innych dniach. Sorry ze tak przynudzam z tym pytaniem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium