SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 570500

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5927
Panowie jak oceniacie moją klatkę?. Czy jest to ginekomastia?. Oglądałem już wiele fot na necie i czasami znajdywałem podobne kształty jak i u mnie a ludzie mówili, że to ginekomastia :( . Ćwiczę niecały rok czasu z , krótkimi przerwami, bez saa i ph.
http://img36.imageshack.us/gal.php?g=20100524530.jpg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 463
Pisze jeszcze raz, wczesniej odpowiedzi nie uzyskałem.

Podczas operacji NIE USUWA sie całego gruczołu tylko troche się tam go zostawia, dobrze rozumiem? Ile się dokładniej zostawia gruczołu?

Śledze już temat długo, wasze rehabilitacje i po operacji wszyscy hepi i w ogóle, a potem płacz, bo cycki znów się zwiekszają, puchna i podobną sa wielkości jak PRZED zabiegiem. To tylko obrzęk zwykły, który się zagoi, dobrze myśle?

Ile trwa taka początkowo rehabilitacja, gdy sutki już nie odstają, można chodzic w czym się chce, nawet bez koszulki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 445
Nic się nie zostawia gruczołu. Tylko tłuszcz żeby dziury nie było, wypełniają i formują to ładnie lekarze i tyle. Ile trwa rehabilitacja? U mnie po wyglądzie obecnym to sądzę że tak 3-5 miesięcy po zabiegu nie będzie nic widać czyli optymistycznie nawet na wakacje a tak to po ;) W środę dam zdjecia obecnego stanu.

Ale i tak pewnie dużo dłużej będą się zrosty goiły i z tym pewnie będzie problem większy.

Zmieniony przez - mano32 w dniu 2010-05-24 19:41:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203
Mik99 mi sie wydaje ze nie masz gino, ewentualnie troche fatu na klatce.

My handle is my mic, My moves are my rhymes, This game is my life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
Nie widzę tam gino na moje oko... raczej masa :) Nie pękaj dobra klata tylko rzeźba słaba... Najważniejsze że suty masz płaskie jak przejechane walcem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
Witam,
Obecnie staram się przygotować odcinek o takiej tematyce. Jeśli jest taka możliwość, to proszę o podanie aktualnego numeru, pod który mogłabym zadzwonić żeby chwilę porozmawiać. Oczywiście rozmowa nie oznacza udziału w programie, a wszelkie informacje zostają do naszej wiadomości. Bardzo zależy mi na rozmowie, bo jest szansa, że mogę się od Panów czegoś więcej dowiedzieć. Czekam na maile. Jeśli chorujesz na Ginekomastię- odezwij się. Panowie, którzy są zainteresowani rozmową proszę o kontakt. [email protected]. Gwarantujemy anonimowość. Rozmowa nie oznacza udziału w programie
Pozdrawiam,
Dominika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
Witam,
Znalazłam Pana wpis na stronie dotyczącej Ginekomastii. Obecnie staram się przygotować odcinek o takiej tematyce. Jeśli jest taka możliwość, to proszę o podanie aktualnego numeru, pod który mogłabym zadzwonić żeby chwilę porozmawiać. Oczywiście rozmowa nie oznacza udziału w programie, a wszelkie informacje zostają do naszej wiadomości. Bardzo zależy mi na rozmowie, bo jest szansa, że mogę się od Panów czegoś więcej dowiedzieć. Czekam na maile. Jeśli chorujesz na Ginekomastię- odezwij się. Panowie, którzy są zainteresowani rozmową proszę o kontakt. [email protected]. Gwarantujemy anonimowość.
Pozdrawiam,
Dominika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
przepraszam, ale niechcący wysłalam jeszcze raz ten sam wpis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1448
Prowokacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
nie. Bardzo zależy mi na kontakcie z każdym Panem, ktorego dotyczy ten problem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium