SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 570970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 565
posiada ktoś numer do dr.Rylskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 328
Panowie jest nadzieja !!

Od kilku lat siedze w USA , jeden z moich klientow ktory jest znanym kulturysta ostatnio sie mnie zapytal czy nie chcialbym cos zrobic z gino . Odpowiedzialem mu ze tak , ze mam zamiar isc to wyciac ten z wielkim zdziwieniem zapytal po co jak mozna wziasc takie cos ... i wszystko zniknie , ze kuracja trwa jakies 4-5 tygodnii , po pierwszym tygodniu mozna zobaczyc efekty . Od jutra zaczynam kuracje :> zobaczymy co z tego wyjdzie , jak narazie rozmawialem z kilkoma jego znajomymi i wszystkim pomoglo !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 721
Powiedz mi, czy słyszałeś, żeby komuś od brania czegoś doustnie, smarowania czegoś zniknął duży fragment podskórnej tkanki o mieszanym charakterze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Szczerze mówiąc bardziej bałbym się takiej chemii niż operacji pod narkozą.

Shash - ja dzwoniłem do Selmedic i po prostu poprosili doktora.
602-185-012

Zmieniony przez - zilch w dniu 2012-05-02 15:46:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7769
chłopaki a u mnie jest trochę inaczej , suty mam takie napuchnięte z deka a pod nimi są jakieś guzy twarde gdy je ścisne to z deka boli A klata wygląda normalnie bez tego tłuszczu podskórnego tylko te suty :/
Co to mogą być za guzy?


Zmieniony przez - THE GYM PIZGATOR w dniu 2012-05-02 22:58:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254
Nicok co to za środek?? Zrób zdjęcia gino teraz i dodawaj co tydzień aby zobaczyć działanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26
może przedstawię swój problem, wielki problem. mam 16 lat i od jakiś 5 mam problemów z dużymi piersiami. jak je nacisnę na sutku to wyczuwam jakąś kulkę, ale gdy jest zimno itp. to nic mi się nie pomniejsza jak to powinno być u gino. nie musze mówić jaki to problem , bo to każdy wie. mam na całym ciele trochę tłuszczyku, ale czy jak się odchduzę to zginie? własnie tego się najbardziej boję, bo teraz jak mam brzuch to tak bardzo gdy mam koszulke itp nie widać, a wtedy to będzie masakra... moje pytanie czy jest to na pewno gino i czy może zginąć po takim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 323
Wyslij foto z opisu za duzo nie mozna wywnioskowac napewno masz problem ale zeby bardziej Cie doinformowac foto musi byc Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 323
The Gym Pizgator no gnio sie pjawilo ale bez lipo tylko sam przerost gruczlou sutkowego foto wrzuc obadamy temat Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak osuwaliście gino to mieliście badania hormonalne ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium