SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571809

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
juz je mam,staram sie je masowac,Moze az tak zle nie bedzie. I tak kiedys znikną;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
No właśnie pewności to chyba nie ma że znikną :/ ale miejmy nadzieje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Antonek - Rylski ma podobno problem z asystą ... mam nadzieje że mu się jednak uda ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
to sie spiesz chlopaku bo on podobno wyjezdza na jakis czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
A ja powiem że widzę duużą poprawę zrostów od kiedy zacząłem ćwiczyć siłowo czyli jakieś 2 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190
bluem ile miales przerwy w cwiczeniach i jakim ciezarem kaltke trzeba robic przed operacja 130 serie robilem czy cwiczyc na wieksza liczbe powtorzen czy raczej mniej dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1046
3 tyg po operacji nie ćwiczyłem No ja mam ułożony plan FBW i tam mam 3 razy w tyg na klatę ćwiczenia ( Biorę 50kg x 10 razy x 3 serie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 81
z-gino, zaglądasz tu jeszcze? miałem robiony zabieg w bytomiu na poczatku grudnia. ciekaw jestem, jak u Ciebie i czy wszystko się wyrównało? u mnie, mimo upływu trzech miesięcy doły i zgrubienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 445
Witajcie dzisiaj byłem na zabiegu. Punkt 9 stawiłem się u doktora, wiadome ciśnienie, osłuchał serce popatrzył jak to wygląda dał tabletkę po której tylko trochę chce się spać. No wiadomo zabieg, bardzo przyjemny i miły personel, znieczulenie wbijane w piersi no i się zaczyna cięcie, przy lewej zabolało tylko raz mocniej, przy prawej która trzeba było wyrównać do lewej bo były nie symetryczne momentami bolało jak cholera jakby wam ktoś odkurzaczem wysysal mięso na żywca :D ale jakoś przeżyłem 2h leżałem na stole potem opatrunek, recepta na antybiotyk i do domu. Teraz mnie ta prawa trochę rwie a lewa nic. Zobaczymy co będzie jutro. A, kiedy i jak te zrosty zacząć masować? Po zdjęciu szwów czy można już przed i robić to przez opatrunek czy ściągać. Jak ściągną mi już szwy to wstawie zdjęcia. Narazie to tyle. Trzymajcie się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
gdzies na forum wyczytałem ze zapadniete sutki mozna wypchnąć wstrzykując jakis kwas hia...coś tam. Tym czym sie zmarszczki wyrównuje tylko że on po ok 18do 24 miesięcy sie wchłania i trzeba znowu wstrzykiwać ale myśle że zepadnięcia na siłce bez problemu można wyrównać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium