SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 572510

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
tylko ze oto chodzi ze niezbiore szybko na ten zabieg a chce troche zminimalizowac to gino dlaego szukam sposobu na to gino


a stosowal ktos nolve dziala??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11115
nie dziala nolva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
a moze jakis testosteron brac albo novedex zeby obnizyc estrogeny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
a skąd wiesz , że to od hormonów? Idź do endokrynologa i zrób badania. Jeśli masz za dużo hormonów żeńskich to lekarz Ci przepisze tabletki. Bo jeśli masz w normie hormony(tak jak ja i też mam gino), to nolvex czy testosteron Ci nic nie da, ewentualnie Ci włosy na plecach urosną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11115
testosteron nie obniza estro czasami wrecz odwrotnie jak aromatyzuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 957
Panowie! Już jestem absolutnie zdecydowany na zabieg, bo mam dosyc gino, szukał róznych klinik, ale wszędzie ceny zaczynają się od ok.4 tysięcy! na tyle mnie nie stać, widze, że piszecie o niższych cenach. Może mi ktoś podać namiary gdzie można zrobić taki zabieg taniej, tak do 2 tysięcy. Najlepiej w okolicqach Poznania, a jeżeli nie ma takiej opcji to gdziekolwiek. byle by się pozbyć gino, za około 2 tysiące.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 651
kazach01 przeczytaj ten wątek to się dowiesz jaką klinikę wszyscy polecają. Znajduje się w Kielcach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 957
Czytałem, wiem o Kielcach, chodź miałem nadzieje, że uda się przeprowadzić zabieg w podobnej cenie w okolicach Poznania, ale skoro nie da rady będę musiał pewnie myśleć o Kielcach. Czy jest jakiś uniwersalny cennik, pisaliście wcześniej że cena zależy od wielkości ginekomasti, a wie ktoś może w jakich waha się ona granicach? od ilu to ilu?

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9336
Panowie mam kilka pytan, mysle ze jak mi odpowiecie do ulatwicie wielu osobom.
1. Jak dostac sie do dr Rylskiego?? jakis kontakt, tel kiedy dzwonic?
2. Czy naprawde nie trzeba zadnych badan?
3. czy to jest tak ze umawiam sie przez telefon na termin jade i mam zabieg?? ile w szpitalu sie zostaje?
4.Po zabiegu wszystkie sprawy jak np zdjecie szwow moge zalatwic u lekarzy w swoim miescie ?
5. najwazniejsza rzecz cena....

dzieki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11115
1 602185012 mysle ze dzwonic dopeiro we wrzesniu bo jest na urlopie
2 badania najlepiej krzepliwosc i morfologia krwi cisnienie
3 umawiasz sie tzn przeprowadzasz dluga telefoniczna rozmowe w ktorej wszystkiego sie dowiesz... bedzie duzo pytan na temat stanu zdrowia itd itp
4 tak po zabiegu mozesz u siebie w miescie sciagnac ja sciagalem w srode (wczoraj) wlasnie u siebie
5 ja placilem 1800 zl ... ale cena chyba zalezna od wielkosci bo czytalem ze ludzie 1.6-2 k placili

pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium