SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571635

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
Makavelli - nie ma takiej potrzeby,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 328
Interesting things about Letrozole:

It may reduce/eliminate/reverse existing gynecomastia!

Our results also indicate aromatase overexpression-induced changes in mammary glands can be abrogated [destroyed] with very low concentrations of the aromatase inhibitor, letrozole.(7)

In addition, both I and a friend successfully used Letrozole to eliminate our gyno while both using 2.5mgs/day, tapering down to .25mgs/day, and then finally off. The gyno never returned for either of us.

Krotki opis . Zaczalem brac kilka dni temu , zrobilem fotki , zobaczymy co sie stanie po 3 tygodniach bo tyle ma trwac kuracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo chce iść na usuwanie a jestem na cyklu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6725
Makaveli01
Jak osuwaliście gino to mieliście badania hormonalne ?

Idziesz na zabieg bez zadnych badan, kladziesz sie na stoł, wycinaja , placisz i po sprawie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam na myśli na nfz . Nie mam zamiaru za to płacić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
nawiązując do wypowiedzi [quote]może przedstawię swój problem, wielki problem. mam 16 lat i od jakiś 5 mam problemów z dużymi piersiami. jak je nacisnę na sutku to wyczuwam jakąś kulkę, ale gdy jest zimno itp. to nic mi się nie pomniejsza jak to powinno być u gino. nie musze mówić jaki to problem , bo to każdy wie. mam na całym ciele trochę tłuszczyku, ale czy jak się odchduzę to zginie? własnie tego się najbardziej boję, bo teraz jak mam brzuch to tak bardzo gdy mam koszulke itp nie widać, a wtedy to będzie masakra... moje pytanie czy jest to na pewno gino i czy może zginąć po takim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
ech, coś nie wyszło na górze i nie mogę zeedytować. wrzucam fotki do tego opisu, o to adres - http://www.bankfotek.pl/view/1248091  , http://www.bankfotek.pl/view/1248093  , http://www.bankfotek.pl/view/1248094  Jak myślicie, co z tego będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
Witam wszystkich. Poniżej przesyłam kilka fotek. Myślę, że mam gino, Pamela takich cycek chyba nie ma. Co sądzicie?













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lipo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1976
Bartek998 - duża masz nadwagę?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium