SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 570613

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1453
Dziś byłem u lekarki - endokrynologa.

Spytała się co mi dolega - Powiedziałem ginekomastia prawdopodobnie.
Pytała czy brałem sterydy itp. lub suple jakieś i że nie wyjdzie to poza gabinet ale muszę jej odpowiedzieć bo to ważne - powiedziałem że tylko aminokwasy jak zaczynałem przygodę z siłką - a ona że jeśli mam gino i jestem wrażliwy na takie rzeczy typu anaboliki itp. to nie wolno żadnych subli bo mogą mieć coś co je jeszcze powiększy.
Potem kazała usiąść na fotel i zrobiła USG - Powiedziała że wszystko wyszło dobrze (czyli jak się domyślam nie ma guza ani nic podobnego) - patrzyła dość dokładnie
Potem powiedziałem że mam to 3 lata - ona powiedziała że to przez duży wzrost wagi (po operacji +13 kg chyba) ale spaliłem już 9kg i dalej to samo. Kazała dobrać odpowiednie ćwiczenia na klatkę aby ją rozćwiczyć i zbadać odczynnik krwi - PRL i jak on będzie powiększony to będziemy dalej działać.

Czyli jak się okazało nie mam chyba guzków a to tłuszcz. Więc muszę chyba szukać treningu na siłce z priorytetem KLATKA PIERSIOWA. Ktoś coś poleca ? Jeszcze zrobię to PRL ale zapewne to wina wagi.

Po operacji około 83 przy 176cm
Tera 74 (na czczo z rana) ten sam wzrost.


Czyli jak się domyślam koniec z białkami itp :/ A miałem zakupić te nowe z TRECA jako uzupełnienie dietki. Ale cóż opracuje w miare diete i trening i zapieprzam.

Zmieniony przez - offside07 w dniu 2009-11-26 15:01:20

Dziennik : http://www.sfd.pl/offside07/Dziennik/...No_comment.../-t535262.html

Pomogłem - Daj soga, będę wdzięczny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Koniec z białkami Nie słuchaj tych durnych rad tych pseudolekarzy. Jak ja byłem to lekarka chciała przerobic mnie na ciote. Oczywiscie powiedziała stop z cwiczeniami siłowymi, najlepiej przejsc na diete redukcyjną, wysuszyc sie i wazyc 60 kg przy wzroscie 180 . I zadnych kurczaków ( podstawa siłowni ) to wtedy gino zniknie . Chodz na siłke i bierz co Ci sie podoba ( oprocz koksu ) i niestety ale bedziesz musiał to wyciąc. Ja juz sie z tym pogodziłem i nie mam zamiaru słuchac tych *****nych rad ... ludzie płacą po 5 tys za operacje, a ona mi daje darmową rade ::: nie jedz kurczaków i biegaj jak ***** po 100 km dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
A sam jak pomacasz to wyczowasz jakieś zgrubienie w cycu? wiesz, czasem jest tak, ze przeswietlenie nie pokaze a gino jednak jest... A jeszcze jedno suty masz płaskie czy napompowane bo to dosyć ważne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
offside07 wklej jakies foty swojego przypadku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1453




takie co kiedyś robiłem i jest identycznie tak samo dalej. Są spuchnięte jak piłeczki od pin-ponga wyglądają a czuje coś pod sutkami właśnie. A chciałem załatwić to idąc prywatnie bo przynajmniej dbają o klienta itp. i zobaczyć USG ale kazała tylko PRL zrobić badanie ;/ kur** chce się tego pozbyć nawet nie wiecie ile nie byłem na basenie a to mi już przez koszulke widać i musze w bluzie lazić :/ wrrr.....
A nie stać mnie nawet na koszt zabiegu 1000zł bo poprostu krucho z funduszami i liczyłem że wytne to na NFZ

Zmieniony przez - offside07 w dniu 2009-11-26 19:39:23

Dziennik : http://www.sfd.pl/offside07/Dziennik/...No_comment.../-t535262.html

Pomogłem - Daj soga, będę wdzięczny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
ty i tak szczuply jestes.Mi to juz robili odsysanko w okolicy klaty no ale cycki jak mialem tak mam do tej pory.Po nowym roku zrobie sobie badania hormonalne,bede wiedzial na czym stoje.A pozniej do kielc do dr.Rylskiego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1453
Na tamtym zdjęciu waga 83. Tera 74 i to samo.
A do rylskiego jeździcie już ze zrobiony badaniami itp u wcześniejszych lekarzy i prywatnie ?

Dziennik : http://www.sfd.pl/offside07/Dziennik/...No_comment.../-t535262.html

Pomogłem - Daj soga, będę wdzięczny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
offside07 to gino jak ch** ! Jak ona ku**a przez USG tego nie wykryła ?????? Radze Ci odpusc endokrynologow ... U mnie wyszedł wynik Prolaktyny lekko ponad norme, wiec byłem nawet troche zadowolony bo myslałem ze da mi bromo i jakims cudem zniknie, a ta mi pieprzy ze hormon nie jest na tyle podwyzszony aby cos brac i wystarczy przejsc na diete Ja słyszałem ze bromo sie przepisuje nawet gdy niektorzy mają wynik lekko podwyzszony, ale ktory miesci sie w normie, a moj jest lekko ponad norme. Wole to wyciąc i miec swiety spokoj raz na zawsze, a tak to PRL moze szalec wlasnie dlatego ze tam zbiera sie tłuszcz. Mam juz dosyc nerwow przez to zeby jeszcze wysłuchiwac tych pseudolekarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
offside07 badania zrobie dla siebie ewentualnie pojde z nimi do lekarza rodzinnego..A potem sie zobaczy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1453
No ale zrozumcie ja już mam totalnie dość tego syfu. A nie mam prawka i pieniędzy. A ten RYLSKI sam sobie pewnie zażyczy badania jakie chce itp.

Jeszcze zagadam do znajomego ojca co robi w szpitalu i on może mi jakoś wykmini wizyte a ten znajomy jest CHIRURGIEM OGÓLNYM więc może mam jakieś szanse na powodzenie tego wszystkiego :/ Jak patrzylem na ten USG to widziałem taki jakby pagórek jak prześwietlała, ale powiedziała że niby dobrze jest.

Dziennik : http://www.sfd.pl/offside07/Dziennik/...No_comment.../-t535262.html

Pomogłem - Daj soga, będę wdzięczny

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

WHEY premium