SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fala23 / Dziennik redukcyjny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102250

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej Falusia jak tam treningi? Dawaj ostro czadu :) Robilas juz to wioslowanie, czujesz plecki? Milego dnia, usmiechu, energii i smacznyxh pudeleczek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Hej hej Falusia:D:D Ty moja kochana dziewuszko, co trzyma za mnie kciuki :D:D:D


Jak Ci mija dzionek? pewnie w pracy siedzisz:D:D:D


ja już po egzaminie, odpoczywam i zbieram siły na trening:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć kochani fajnie że nie dajecie o sobie zapomnieć
Te dwa dni to była masakra po 12h w robocie i mam dosyć nawaliła moja organizacja było bez treningowo, a dieta tez kulała w dodatku jeszcze te kobiece dni wrrrrr...
Zaraz zabieram się za gotowanie, pakowanie i do zamrażalnika aby było na kilka dni bo po takim życiu na kanapkach czuję się jak wyrzuta i wypluta …
Jutro jest siłownia i przećwiczę te wiosłowanie aby w końcu poczuć plecki . Buziaki dla WAS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
odin gdyby moja mam zrobila mi kaczke to bym miala zwalona diete bo ona tak tlusto gotuje i tak niezdrowo...

wyrzuta i wypluta- skad ja to znam czeka mnie to w weekend.praca po 16 h.
zoladek domaga sie cieplego obiadku no nie?
i te kobiecie dni- ze tez pol zycia je przechodzimy a potem jak miajaj to hormony i tak nam wala bo przekwiatamy.


ale i tak moja babcia ma racje: Panu Bogu nie udało się dwie rzeczy: zęby i starość.
zęby bo i tak ci wypadaja i sie psują a starośc bo chorob dopada cie co niemiara

ale na szczescie masz juz za soba ciezkie dni i kolejnymi dniami pieknie nadrobisz cwiczonkami i dietką!
dziś byłam w pijalni czekolady, moja przyjaciolka pila czekolade mleczna z bita smietana a ja herbate zielona o smaku pomaranczy.
ale nie powiem ze slinka mi nie ciekla

wiosłowanie jest super i swietnie rzezbi

buziakosa przesylam i kolorowych snow zycze:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
A no tak >te< dni moga rozwalic najbardziej zorganizowana osobe, a i samopoczucie nie tego. Trzymaj sie i nie stresuj za bardzo w koncu minie i na miesiac bedzie spokoj

Buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
to ładnie się katujesz w pracy po te 12h szczerze współczuje, ale nadrobisz to

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
mi juz ciotka klootka minelo danwo , tygryniu moj ty sie tez nie stresuj bo nie ma czym...jak masz pms niech sie inni boją

jak twoj nastroj ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
siemka Falusia, dzisiaj ja robię wizytację z rana:D:D:D

Mocy, powerka, siły, motywacji, uśmiechu i wszystkiego co potrzeba aby przeżyć dobrze dzionek:)

pewnie wymęczona pracą;) Dzisiaj treningowo?

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
no właśnie?

jak tam siły?

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej, wpadlam sie przywitac! Jak tam treningi? Praca? Dalej w biegu?

Duzo energii na caly weekend :) Buziiaki :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla 16-latka

Następny temat

4 dniowy trening opis

WHEY premium